MALTA koordinátor

Obor: Stavebnictví a reality

Délka úvazku: Stáž

Lokalita: Praha

Dáváme studentům příležitost k rozvoji. Můžete s námi vyjet na stáž, účastnit se našich projektů nebo se připojit k našemu týmu.

Lokální centrum ČVUT Praha je co do počtu členů a velikosti projektů největším lokálním centrem v rámci IAESTE České republiky. Naše centrum funguje již nepřetržitě přes 45 let. Lokální centrum má formu dobrovolnické organizace, kde se členové, převážně studenti ČVUT, věnují činnosti pro organizaci ve svém volném čase a dle vlastních možností. Odměnou jim jsou nové zkušenosti, získání soft skills a v neposlední řadě se baví v dobré partě přátel. Organizace tak stojí na jejich schopnostech, zapálení pro věc a chuti tvořit.

Popis pozice

MALTA (Malé Aklimatizační Letní Tmelení Akademiků) je seznamovací kurz pro nové studenty Fakulty stavební ČVUT v Praze. Na tomto kurzu se nejen seznámíš s budoucími spolužáky, ale také budeš mít možnost vyzkoušet si formou her fungování na univerzitě, poznat nejrůznější studentské kluby a vůbec si osahat vysokoškolskou atmosféru se vším všudy. Hlavně si ale užiješ tuny legrace.

Co požadujeme

Hledáme hlavního koordinátora!

Co nabízíme

Akční tým mladých lidí a možnost využívaní kopírky v kanceláři.

Benefity