Investiční technička / technik

Obor: Stavebnictví | Strojírenství | Všeobecný | Elektrotechnika | Chemie | Technologie a technika | Průmysl | Životní prostředí | Energetika
Lokalita: Litvínov, Brno
Druh úvazku: Plný úvazek | Částečný úvazek | Ostatní
Požadované vzdělání: Bc.
Zveřejněno: 21. 4. 2022

O společnosti

PROJEKČNÍ, INŽENÝRSKÁ A DODAVATELSKÁ SPOLEČNOST
– EPC projekty
– Projekční činnost
– Stavební a průmyslové inženýrství
– Projektové řízení

CO UMÍME, CO CHCEME A KAM SMĚŘUJEME
– Chemie
– Energetika
– Dopravní a liniové stavby
– Aplikace vodíkových technologií

VY MÁTE CÍL. MY ZNÁME CESTU.
Jsme víc než projekce a výstavba. Zavádíme inovativní technologie pro bezpečnou a udržitelnou energii v praxi. Spolupracujeme na strategických vodíkových projektech.

BUDUJEME SPOLEČNĚ S VÁMI A PRO VÁS
Náš tým pracuje ve vzájemné synergii a toleranci, se společným nadšením a sdílenou vizí.
Dlouhodobé a korektní vztahy s našimi klienty, spolupracovníky a obchodními partnery jsou základem našeho úspěchu.
Vzájemně budujeme a udržujeme kvalitní spolupráci založenou na oboustranné důvěře a respektu.
Budujeme dlouhodobou udržitelnost a odpovědnost v podnikání a věříme, že společně jdeme správným směrem.

#cheminvest #BuildItRight

Popis pozice

Po zapracování: Zajišťuje kontrolní a dozorovou činnost k zajištění správného provádění prací při svépomocné výstavbě i odstraňování staveb, kontroluje vhodnost ukládání a použití stavebních / strojních výrobků, materiálů a konstrukcí a sleduje způsob a postup provádění stavby, zejména bezpečnost instalací a provoz technických zařízení na staveništi, v oblasti stavební, strojní a elektro

Na tuto pozici potřebujete:
– Předpoklady pro práci technického dozoru
– Základní orientace v projektové dokumentaci, znalost CAD systémů výhodou
– Analytické a logické myšlení, samostatnost, pečlivost
– ŘP skupiny B

Spolehlivé, zodpovědné, pečlivé, cílevědomé, pracovité kolegyně a kolegy pro samostatnou i kolektivní práci.

Co nabízíme

– Možnou nabídku dlouhodobé brigády či zaměstnání a profesionální podporu při zpracování odborných prací
– Cenné zkušenosti ze silné a stabilní společnosti
– Otevřenou firemní kulturu založenou na důvěře, respektu, spolupráci, férovém jednání a možnosti kariérního růstu
– Různorodou práci na zajímavých projektech se strategickým přesahem
– Možnost pracovat v příjemném prostředí našich kanceláří v Litvínově nebo Brně
– Řadu zaměstnaneckých benefitů
– Flexibilní spolupráci

Benefity

Při HPP

– Volné vstupenky na HC VERVA Litvínov utkání, na DHK Baník Most zápasy, do hudebního klubu ATTIC v Litvínově
– Firemní party, teambuildingy, sportovní dny (z velké části i pro rodiny našich zaměstnanců)
– Bezpečné stojany na kola v sídle společnosti
– Jeden týden dovolené navíc nad rámec stanovený Zákoníkem práce
– Penzijní připojištění ve výši 500,- Kč měsíčně po uplynutí zkušební doby
– Příspěvek na Multisport kartu ve výši 370,- Kč po uplynutí zkušební doby
– Stravenkový paušál
– Pružná pracovní doba
– Podpora vzdělávání (semináře, kurzy, školení)

Při jiné formě spolupráce jsou benefity individuální.