Operativní nákupčí

Obor: Administrativa | Nákup | Technologie a technika | Zákaznícka podpora
Lokalita: Plzeň
Druh úvazku: Plný úvazek
Požadované vzdělání: Střední škola
Zveřejněno: 24. 3. 2022

O společnosti

Jsme KONPLAN

Naším úkolem je poskytovat našim zákazníkům taková řešení jejich výroby, zejména v oblasti nápojů, aby mohli bez problémů dodávat své produkty kamkoli na světě.
Jsme součástí nadnárodní společnosti Krones, jejímž týmům pomáháme vymyslet a dodat komplexní řešení výrobních linek pro nápoje a tekuté potraviny. Každý projekt je unikátní a pracujeme na nich s nejlepšími světovými technologiemi.
Koneckonců každá čtvrtá lahev na světě prošla minimálně jedním zařízením Krones.

Mateřská společnost Krones se sídlem v Neutraublingu u Regensburgu, světový lídr ve svém oboru, nám dává jistotu práce, silné zázemí i finanční stabilitu.

Popis pozice

Co u nás budeš dělat?

  • Jednat se zákazníkem a zahraničními dodavateli (komunikace v německém jazyce telefonicky i po emailu)
  • Tvorbu objednávek pro náhradní díly na nápojové linky, jejich kontrolu a evidenci v programu SAP
  • Kontrolovat dodací termíny
  • Evidovat změny
  • Zpracovávat upomínky a reklamace
  • A co všechno děláme v oddělení administrativního engineeringu? https://www.konplan.cz/cz/administrativni_engineering.php

Co hledáme

Co bys měl/a mít?

  • Zkušenosti z nákupu či podobného oboru
  • Vyjednávací schopnosti
  • Schopnost se rychle rozhodovat
  • Dobrou znalost MS office
  • Komunikativní znalost německého jazyka
  • Pečlivost a komunikativnost
  • Ochotu učit se
  • Časovou flexibilitu a chuť občas pracovat o českých svátcích

Co bude Tvojí výhodou?

  • Znalost anglického jazyka
  • Technické zaměření
  • Zkušenost s programem SAP

Co nabízíme

Co Ti můžeme nabídnout?

  • Flexibilní pracovní dobu 38,5 hodiny týdně
  • Klidné pracovní prostředí
  • 25 dnů dovolené, za každých 5 odpracovaných let 1 den dovolené navíc
  • Jak čtvrtletní, tak roční odměny
  • Jazykové kurzy přímo na pracovišti a zdarma
  • Home office
  • Dotované stravování
  • Cafeterii
  • Příspěvek na penzijní pojištění 1000 Kč za měsíc
  • Prémie za pracovní výročí
  • Firemní akce (Rodinný den, Vánoční večírek, Pub kvízy, Výlety…)