Operativní nákupčí

Obor: Administrativa | Nákup | Technologie a technika | Zákaznícka podpora
Lokalita: Plzeň
Druh úvazku: Plný úvazek
Požadované vzdělání: Střední škola
Zveřejněno: 24. 3. 2022

O společnosti

..kdo vlastně jsme?
Jsme jedinou českou engineeringovou pobočkou koncernu Krones Group, leadera na trhu v oblasti nápojového a potravinářského průmyslu. Naše pobočka Konplan má přes 230 zaměstnanců a stále rosteme!

...co děláme?
Projektujeme nápojové linky, které zvládnou stočit až 130 000 lahví za hodinu! To znamená, že díky nám může mít během pouhé hodiny a půl každý Plzeňák naší lahev nebo plechovku. A je jedno, jestli se bude jednat o náš Plzeňský Prazdroj, Coca Colu, Bohemia Sekt, Mattoni nebo Nestlé.

...o co nám jde?
Jde nám o smysluplnost naší práce. Proto své úsilí zaměřujeme na průmysl 4.0, inovativní technologie, udržitelnost a stabilitu našeho odvětví.
A samozřejmě nám jde o naše lidi. Ctíme individuální přístup, poskytujeme jim jistotu pracovního uplatnění na dlouhou řadu let, podporujeme profesní růst, respektujeme work-life balance a nováčky přijímáme do „vybalancovaných“ týmů.

Popis pozice

Co u nás budeš dělat?

  • Jednat se zákazníkem a zahraničními dodavateli (komunikace v německém jazyce telefonicky i po emailu)
  • Tvorbu objednávek pro náhradní díly na nápojové linky, jejich kontrolu a evidenci v programu SAP
  • Kontrolovat dodací termíny
  • Evidovat změny
  • Zpracovávat upomínky a reklamace
  • A co všechno děláme v oddělení administrativního engineeringu? https://www.konplan.cz/cz/administrativni_engineering.php

Co hledáme

Co bys měl/a mít?

  • Zkušenosti z nákupu či podobného oboru
  • Vyjednávací schopnosti
  • Schopnost se rychle rozhodovat
  • Dobrou znalost MS office
  • Komunikativní znalost německého jazyka
  • Pečlivost a komunikativnost
  • Ochotu učit se
  • Časovou flexibilitu a chuť občas pracovat o českých svátcích

Co bude Tvojí výhodou?

  • Znalost anglického jazyka
  • Technické zaměření
  • Zkušenost s programem SAP

Co nabízíme

Co Ti můžeme nabídnout?

  • Flexibilní pracovní dobu 38,5 hodiny týdně
  • Klidné pracovní prostředí
  • 25 dnů dovolené, za každých 5 odpracovaných let 1 den dovolené navíc
  • Jak čtvrtletní, tak roční odměny
  • Jazykové kurzy přímo na pracovišti a zdarma
  • Home office
  • Dotované stravování
  • Cafeterii
  • Příspěvek na penzijní pojištění 1000 Kč za měsíc
  • Prémie za pracovní výročí
  • Firemní akce (Rodinný den, Vánoční večírek, Pub kvízy, Výlety…)