PROJEKTANT ELEKTRO

Obor: Stavebnictví | Průmysl | Energetika
Lokalita: Plzeň
Druh úvazku: Plný úvazek
Požadované vzdělání: Ing.
Zveřejněno: 24. 3. 2022

Firma CH Projekt Plzeň, s.r.o. byla založena v roce 1998 jako samostatná dceřiná společnost firmy Chemoprojekt a.s. se zaměřením na projektování a realizaci průmyslových staveb v ČR i v zahraničí.
Máme vlastní oddělení projekce stavební, projekce silnoproudé elektrotechniky, projekce strojně technologické, inženýring.
Svou činnost soustředíme na komplexní dodávky služeb v oblasti přípravy a realizace technologických staveb. Proces přípravy stavby zajišťujeme od vypracování architektonické studie přes všechny následné stupně vypracování projektové dokumentace, inženýrskou činnost až po autorský dozor projektanta.
Zajišťujeme veškerá vyjádření dotčených orgánů, správců sítí a účastníků řízení v povolovacím procesu stavby od územního řízení až po stavební povolení, příp. kolaudační rozhodnutí. Zastupujeme stavebníka v jednání se stavebním úřadem a ostatními institucemi. Mimo autorského dozoru k projektům provádíme i technický dozor stavebníka a zajišťujeme kontrolu provedení stavby.

Popis pozice

Jsme projektová firma se sídlem v Plzni a hledáme posilu našeho týmu - absolventa VŠ se zaměřením na projektování silnoproudé elektrotechniky. Zabýváme se projekční činností průmyslových a inženýrských staveb a fotovoltaických elektráren v České republice a zahraničí.

Vaše náplň práce:

·                    Projektování průmyslových staveb a staveb v energetice

·                    Projektování průmyslových hal ve všech stupních projektové dokumentace

·                    Autorský dozor na realizovaných projektech

Co hledáme

·                    Časová flexibilita

·                    Samostatnost

·                    Znalost práce v programu AutoCAD

·                    Znalost Archicadu, Revitu výhodou

·                    Znalost AJ nebo NJ

·                    Schopnost týmové práce

Co nabízíme

·                    Kreativní a různorodou práci na atraktivních projektech

·                    Přátelský kolektiv – jsme tým a táhneme za jeden provaz

·                    Trvalý pracovní poměr

·                    Možnost dalšího vzdělávání a rozvoje (profesní růst, autorizace)

·                    Získání zkušeností z oblasti projektování průmyslových a energetických projektů,

       technologických napájecích systémů – rozvodů NN, VN, trafostanic, získání

       zkušeností s projektováním FVE

Benefity

  Mezi výhody našich zaměstnanců patří - pružná pracovní doba (jednosměnný

      provoz), 5 týdnů dovolené, stravenková karta 100,-Kč / den, příspěvek na

      doplňkové penzijní spoření, Multisport karta, služební telefon