Python developer

Obor: IT
Lokalita: Plzeň
Druh úvazku: Plný úvazek | Částečný úvazek
Požadované vzdělání: Střední škola
Zveřejněno: 28. 3. 2022

Orgis IT je ryze česká společnost, která vyvíjí informační systém Addaris.
Mezi naše zákazníky patří e-shopy, výrobní i nevýrobní společnosti nejen z České republiky, ale také z celého světa.
Náš systém pomáhá automatizovat procesy v oblasti CRM, nákupu, prodeje, skladů, výroby, e-commerce, projektového řízení atd.
Vše, co jsme dokázali, jsme dokázali sami bez pomoci investora nebo zahraniční matky.
Pravidelně se objevujeme v žebříčku 50 nejrychleji rostoucích technologických firem ve střední Evropě.
Mezi sebou mluvíme česky a se zákazníky většinou anglicky. Všichni si tykáme, máme rádi kafe, indickou kuchyni a deskové hry.
Stojíme si za svými hodnotami a principy.
Bude nám potěšením, když se k nám přidáte.

Popis pozice

Cílem tvé práce bude rozvíjet a implementovat systémy psané v Pythonu a využívající JS na front-endu. Pomáháme firmám s digitalizací a vyšší efektivitou, takže uvítáme ochotu se stále učit nové věci. Bylo by fajn vědět, jak funguje ORM, dobře znát Django a alespoň nějaký JS Framework. Používaní Gitu by pro tebe měla být hračka.

Co hledáme

Hledáme lidi, kteří:

  • Perfektně znají Python – ideálně Django framework, GIT – v nejlepším případě i nějaké CI (u nás používáme GitLabCI), PostgreSQL a OS Linux;
  • Mají zkušenosti s objektovým programováním a Dockerem (ideálně i s Kubernetes);
  • Výhodou je ponětí o HTML, CSS, APIs a Web Application Development;
  • Ví alespoň teoreticky o microservices, webových front-end technologiích, NoSQL a principech frontování;
  • Je na ně spolehnutí a zvládají komunikovat s ostatními;
  • Mají analytické myšlení;
  • Ovládají anglický jazyk

Co nabízíme

  • Přátelský tým, který tě bude bavit a pomůže, když bude třeba;
  • Příjemné kanceláře (žádné králíkárny) s výhledem do parku;
  • Vlastní stůl (žádný desk sharing);
  • Práce s moderními technologiemi;
  • Možnost osobního růstu a prostor pro vzdělávání;
  • Pružná pracovní doba;
  • Práce na HPP na dobu neurčitou;
  • Možnost ovlivnit chod firmy;
  • Žádné svazování miliony směrnic a pokynů;
  • Firemní akce – deskohraní, promítání filmů, grilovačky,…
  • a skvělé kafe