HW Developer

Obor: Elektrotechnika
Lokalita: Pardubice
Druh úvazku: Plný úvazek
Požadované vzdělání: Střední škola
Zveřejněno: 29. 3. 2022

CSG AEROSPACE vyrábí a prodává leteckou techniku, palubní a komunikační systémy, radary pro protivzdušnou obranu a řízení letového provozu, vyvíjí software pro řízení letového provozu, zajišťuje opravy letadel a poskytuje letecký výcvik.

CSG AEROSPACE je divize holdingu CZECHOSLOVAK GROUP, která zastřešuje několik českých a slovenských společností působících v oboru leteckého průmyslu. Svými produkty a službami se vzájemně doplňují a jsou schopné ve značné šíři pokrýt poptávku zákazníků jak z civilního, tak bezpečnostního sektoru.

Popis pozice

Do pardubické technologické společnosti RETIA hledáme vývojáře hardwaru!

RETIA, a.s., jako člen divize CSG AEROSPACE, je česká společnost, navazující na stoletou tradici jednoho z největších výrobců radarů 20. století Tesla Pardubice. Vyvíjíme, vyrábíme a modernizujeme radary, systémy velení a řízení i záznamové systémy ReDat. Můžeme se pochlubit vlastním výzkumem na špičkové úrovni, dlouholetými zkušenostmi a řadou zakázek uskutečněných pro významné zákazníky z ČR i celého světa. Sídlíme v Pardubicích.

Co hledáme

Bez čeho se neobejdeš?

  • Elektrotechnické vzdělání (SŠ / VŠ) a vyhlášku 50/1978 Sb., §6;
  • orientaci v technické dokumentaci;
  • znalost systému Windows a MS Office;
  • samostatnost, flexibilitu a schopnost týmové práce;
  • řidičské oprávnění sk. B – aktivní řidič.

Co ti přinese plusové body?

  • Znalost procesu vývoje HW;
  • znalost základů jazyku C/C++;
  • znalost technologie FPGA a programovacího jazyku VHDL;
  • znalost operačního systému LINUX;
  • znalost návrhového systému pro tvorbu schémat nejlépe Altium Designer.

Co nabízíme

  • Podporujeme worklife balanc flexi pracovní dobou, zkráceným pracovním týdnem a 1 týdnem dovolené navíc;
  • nabízíme možnost home-office;
  • pracujeme s moderním tech stackem;
  • můžete se účastnit konferencí, certifikací a školení pro Váš rozvoj;
  • pořádáme meetupy, teambuildingy a další zaměstnanecké akce;
  • můžete využít Multisportku, nebo se sportovně realizovat v našem Retia klubu;
  • zdokonalíte si angličtinu, ale i jiné jazyky výukou zdarma;
  • máme stravenkový paušál;
  • nabízíme zvýhodněné volání pro Vás a vaši rodinu;
  • nabízíme zvýhodněné tankování na MOL a Pap Oil;
  • přispějeme Vám na penzijní připojištění;
  • zaparkujete přímo v areálu firmy.