Self-sustaining hostless Ansible playbook

Obor: IT | Technologie a technika
Lokalita: Brno
Druh úvazku: Stáž | Trainee program
Požadované vzdělání: Střední škola
Zveřejněno: 29. 3. 2022

  • Tietoevry creates purposeful technology that reinvents the world for good. We are a leading technology company with a strong Nordic heritage and global capabilities. Based on our core values of openness, trust and diversity, we work with our customers to develop digital futures where businesses, societies, and humanity thrive.
  • Take part in projects that are changing the world of telco, banking, healthcare or public sector.

Popis pozice

Research a vývoj PoC Ansible playbook wrapper, který zvládne reboot a následně pokračovat ve spuštění.

Co hledáme

  • ochota učit se
  • otevřené a inovativní myšlení
  • zkušenosti s Linuxem, Python a Bash
  • Základní znalost Ansible a YAML
  • anglický jazyk slovně i písemně

Výhodou bude:

  • znalost kontejnerizace a virtualizace

Co nabízíme

  • flexibilní pracovní doba
  • 150CZK/hod
  • chill out a relax zóna
  • káva a ovoce na pracovišti
  • meal vourchers 77 CZK k výplatě
  • přátelská a otevřená severská kultura, která respektuje Tvoje časové možnosti
  • společné aktivity
  • bankovní účet zdarma
  • speciální nabídky od lokálních partnerů (O2 family, Datart VIP program apod.)