PLC vývojář/ka - náborový bonus

Obor: Výroba a průmysl
Lokalita: Uničov
Druh úvazku: Plný úvazek
Požadované vzdělání: Střední škola
Zveřejněno: 29. 3. 2022

Špičkové technologie, moderní výrobu, vývoj, zázemí na jedničku – to vše najdete u nás v Miele v Uničově. Zabýváme se vývojem a výrobou prémiových spotřebičů v oblasti péče o prádlo a nádobí. Naší specializací jsou sušičky prádla a myčky nádobí, které jsou distribuovány prostřednictvím obchodních zastoupení k zákazníkům do domácností po celém světě. Jsme nadšenci pro Průmysl 4.0. Během své dvacetileté existence jsme se vypracovali na největší závod skupiny z celkem 14 závodů Miele. Plánujeme další rozvoj v oblasti vývoje a výroby.

Popis pozice

V Uničově máme vlastní oddělení, kde navrhujeme vlastní stroje a realizujeme jejich stavbu včetně uvedení do provozu. Stroje následně využíváme k montáži sušiček prádla a myček nebo jejich komponent.
Vyvíjíme řídicí software jednoúčelových strojů a montážních linek. Vývoj SW je naše know-how. Přestavujeme a optimalizujeme výrobní stroje a zařízení. Využíváme nejmodernější technologie (PLC) od firmy Siemens nebo od firmy Beckhoff.

Zajímají Vás nové technologie v průmyslu? Baví Vás programování PLC? Máte nadšení pro digitalizaci? Chcete se v praxi podílet na přechodu k Průmyslu 4.0 a dalšího rozvoje průmyslového závodu? Aktuálně hledáme člověka, který je týmový hráč, má praxi v oblasti programování PLC nebo juniora s chutí učit se novým věcem.

  • VŠ/SŠ vzdělávání elektrotechnické
  • Znalost programování PLC (výhodou Siemens – Tia Portal, Beckhoff TwinCAT)
  • Vyhláška 50/1978 Sb. §6 nebo elektrotechnické vzdělání
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Chuť učit se novým věcem
  • Technické znalosti a praxe v oblasti stavby strojů a zařízení
  • Umíte anglicky nebo německy je to velkou výhodou
  • Orientace v oblasti kolaborativní robotiky a robotiky KUKA/STÄUBLI
  • Znalost v oblasti bezpečnosti strojů (analýza rizik, SISTEMA, B-Matrix)
  • Zkušenosti s dalšími programovacími jazyky (např. C/C++/C#)
  • Znalost průmyslových sítí (Profinet, Industrial Ethernet)
  • Řidičský průkaz sk.B

Co nabízíme

  • Spolupráci s firmou, která myslí na udržitelnost planety a testuje své přístroje na 20 let životnosti.
  • Firemní kulturu plnou „srdcařů“, kterým v krvi koluje Miele DNA.
  • Sdílené hodnoty, kde kvalita přístrojů hraje zásadní roli. V našem světe se říká: Jednou Miele, vždy Miele.
  • Náborový bonus ve výši jedné mzdy.
  • Moderní zázemí s restaurací a kavárnou v přízemí hlavní budovy.
  • Slevy na přístroje Miele i příslušenství.
  • Vzdělávací portál Seduo.
  • Další benefity – pružná pracovní doba, dotované stravování, 5 týdnů dovolené, penzijko, cafeterie, kapr k Vánocům, zvýhodněné služby u partnerů a další.

Benefity

Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování