EXAM Consultant

Obor: Automobilový průmysl | Elektrotechnika | IT | Technologie a technika
Lokalita: Plzeň, Jablonec nad Nisou, Mladá Boleslav
Druh úvazku: Plný úvazek | Částečný úvazek
Požadované vzdělání: Střední škola
Zveřejněno: 29. 3. 2022

MicroNova se sídlem u Mnichova má více než třicetiletou tradici na trhu a nabízí produkty, řešení a služby v oblasti testování, řízení telekomunikačních sítí a IT managementu. Naší hlavní doménou v české MicroNově je vývoj testovacích systémů typu hardware-in-the-loop (HiL). Největší výrobci automobilů, jako jsou Volkswagen, Porsche, Audi nebo BMW, se spoléhají na naše řešení při real time testování řídících jednotek.
Ačkoli je česká pobočka MicroNovy relativně mladá, spadáme pod naší německou „matku“ s dlouhou tradicí na trhu a zaběhnutými procesy. Začínali jsme před šesti lety s pár zaměstnanci. Dnes nás je přes 40 a neustále se rozrůstáme.Tím, že nás je málo, máme k sobě blízko. Trávíme spolu hodně času i mimo práci a pravidelně pořádáme různé teambuildingové aktivity. S námi se určitě nudit nebudeš :)
Nečekej u nás anonymní svět korporátu. Všichni si tykáme, striktní dress-code u nás neexistuje. Jsme prostě prima parta a snažíme se, aby práce byla i zábava.

Popis pozice

Co vlastně EXAM je? Jedná se o SW pro automatizaci testování řídících jednotek přímo vyvíjený společností MicroNova. Našimi zákazníky v České republice jsou ZF Engineering Plzeň s.r.o., Porsche Engineering Services, s.r.o. a Škoda Auto a.s.

Co bude Tvým úkolem?

  • Vývoj uživatelských knihoven v jazyce Python
  • Definování strategie testování ve spolupráci se zákazníkem
  • Podpora uživatelů přímo u zákazníka
  • Zaškolení a mentoring nových uživatelů
  • Začlenení nových komponent (diagnostika, měření,...) do procesu automatizace testování
  • Analýza a řešení problémů z hlediska automatizace a testovaných produktů

  • Zkušenosti s OOP a programováním obecně (Python, JAVA, C#,...)
  • Prozákaznický přístup, příjemné vystupování, schopnost odprezentovat svou práci
  • Znalost AJ – komunikace na denní bázi
  • Baví Tě práce v týmu, ale zároveň dokážeš pracovat na projektech samostatně
  • Tvoje nadšení, můžeš být expert s letitou praxí i čerstvý absolvent.

Co nabízíme

  • Spolupráci se stejnými nadšenci do techniky – naše práce nás baví.
  • Prostředí, kde se dobře pracuje – můžeš pracovat v Jablonci, Mladé Boleslavi nebo Plzni. Ve všech našich kancelářích na Tebe čekají fajn kolegové.
  • Work-life balance – 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní doba, možnost home-office
  • Stravenky a kafe kolik vypiješ
  • Tvou práci dokážeme ocenit i finančně – pravidelně zvyšujeme mzdy a vyplácíme 13. mzdu
  • Tvůj názor nás zajímá – podporujeme inovativní myšlenky a zajímavé nápady nenecháme zaniknout