Letní stáž - Brewing (Plzeň)

Obor: Chemie | Potravinářství | Věda a výzkum
Lokalita: U Prazdroje 64/7, 301 00, Plzeň
Druh úvazku: Plný úvazek | Stáž
Požadované vzdělání: Bc.
Zveřejněno: 29. 3. 2022

Jsme lídry pivovarnického průmyslu v České republice a vyrábíme řadu oblíbených značek. Jejich prostřednictvím naplňujeme smysl našeho podnikání: přinášet milovníkům piva v Česku a po celém světě skrze naše nápoje radost a potěšení. Náš úspěch se opírá o talent, nadšení a profesionalitu našich zaměstnanců a proto o ně pečujeme stejně jako o kvalitu našeho piva. V Prazdroji věříme mladým lidem a ceníme si každého nápadu, který nás posune dál.

Pravidelně se obracíme na studenty i absolventy, kterým nabízíme možnost poznat svět tradiční české a světově uznávané firmy. Rozvíjíme jejich schopnosti a potenciál, aby se našli v tom, v čem jsou dobří a bude je bavit.

Popis pozice

Zažít nezapomenutelné léto v největším českém pivovaru? To chceš!

Nejen, že budeš mít na starosti svůj projekt, který může náš pivovar posunout dál, ale navíc získáš cenné zkušenosti, které jen tak nezapomeneš! U nás se nemusíš bát, že by Tvoje názory nebyly slyšet. V Prazdroji si ceníme každého dobrého nápadu. Na konci svůj projekt odprezentuješ nejvyššímu vedení Plzeňského Prazdroje a po úspěšném ukončení stáže se můžeš těšit i na finanční bonus.

O čem bude Tvůj projekt:

Během dvou měsíců se podíváš na celý chod oddělení Výroby. Vyzkoušíš si práci s dvoufázovým propagátorem, pro který budeš navrhovat a realizovat experimenty. Skrze vyhodnocení dílčích experimentů budeš schopen/a identifikovat vliv jednotlivých parametrů na přeměňování a obsah kyslíku v průběhu propagace. Na konci srpna navrhneš optimální nastavení procesních paramentů a když budeš do tématu hodně zapálený/á budeme s Tebou rádi spolupracovat i v rámci Tvé diplomové práce.

Co hledáme

Co by Ti nemělo chybět:

•   Studuješ 3. – 5. ročník vysoké školy, nebo jsi čerstvým absolventem.
•   Mluvíš dobře anglicky a umíš prezentovat i jinak než česky/slovensky.
•   Baví tě řešit problémy a chceš za sebou mít dobře odvedenu práci.
•   Jsi schopný/á analyticky myslet, jasně interpretovat data získaná z různých zdrojů a vidět v nich vzájemné souvislosti.
•   Máš týmového ducha, ale současně umíš přebrat zodpovědnost za své úkoly.

Důležité informace:

Rozsah stáže: 1. červenec – 31. srpen 2022
Lokalita: Plzeň
Úvazek: HPP (na dobu určitou)

Pošli nám svůj životopis a staň se součástí našeho týmu!
Víc informací najdeš tady.

Kontakt:
Veronika Krolupperová
[email protected]
Plzeňský Prazdroj, a.s.