Student/praktikant (ka) na pozici Průmyslový inženýr

Obor: Automobilový průmysl | Technologie a technika | Výroba a průmysl | Průmysl
Lokalita: Kopřivnice, Rožnov pod Radhoštěm
Druh úvazku: Částečný úvazek | Stáž | Trainee program
Požadované vzdělání: Střední škola
Zveřejněno: 3. 4. 2022

Brose Group se již víc než 100 let podílí na utváření budoucnosti automobilů. Naše produkty zvyšují komfort, bezpečnost a efektivitu vozidla. Pro celou skupinu Brose pracuje přes 25 000 zaměstnanců v 65 pobočkách ve 24 zemích.

Brose CZ je významným a stabilním zaměstnavatelem v Moravskoslezském a Zlínském kraji a dohromady v ČR zaměstnáváme přes 3 000 zaměstnanců. V Kopřivnici vyrábíme a vyvíjíme sedadlové struktury, elektrické motory/pohony a v Rožnově pod Radhoštěm zámky bočních a zadních dveří. V Ostravě se nachází nové Centrum sdílených služeb Brose, které zajišťuje pro oblast Evropy centrální funkce, jakými jsou controlling, centrální IT, nákup a finance. Toto centrum tvoří páteřní síť pro zajištění odborných služeb pro ostatní závody a lokace skupiny.

Popis pozice

  • zpracování výrobních postupů a výrobní dokumentace
  • návrh a zpracování analýz
  • aktivní práce s nástroji Průmyslového inženýrství
  • jiné činnosti z oblasti průmyslového inženýrství zadané vedoucím pracovníkem

Co hledáme

  • jsi student min. 3.ročníku VŠ technického směru
  • chceš se naučit nové věci a hledáš spolupráci na delší dobu
  • jsi inovativní osobnost a nebojíš se realizovat své nápady a navrhovat „zlepšováky“
  • chceš rozvíjet své teoretické znalosti v praxi
  • spolupracovat formou dohody dle tvých časových možností

Co nabízíme

  • ráci v moderním pracovním prostředí, profesní růst, možnost zahraničních stáží
  • získání odborných pracovních zkušeností
  • možnost vypracování diplomové práce, možnost budoucí spolupráce formou HPP
  • dotované stravování (25 Kč,- polévka, hl.jídlo, salát)
  • spolupráci formou DPP
  • možnost přizpůsobení pracovní doby dle potřeb studenta
  • podporu a odborné vedení ze strany vedoucího pracovníka i kolegů na pracovišti