SOFTWARE VÝVOJÁŘ V C PRO ZDRAVOTNICKÉ PŘÍSTROJE

Obor: Mikroelektronika
Lokalita: Evropská 423/178, 160 00 Prague 6-Vokovice, Czechia
Druh úvazku: Plný úvazek
Požadované vzdělání: Střední škola

BTL Medical Technologies s.r.o. je mezinárodní výrobce nejmodernějších zdravotnických zařízení pro fyzioterapii, kardiologii a estetickou medicínu.

Jsme stabilní česká společnost s mezinárodním působením.

Zakládáme si na kvalitě a inovacích. Baví nás nejnovější technologie a každým naším produktem posouváme hranice možného.

Naše produkty pomáhají zvyšovat kvalitu života lidí na celém světě.

Popis pozice

Vyvíjíme hardwarové i softwarové platformy, které pak používáme v řadě našich produktů. K týmu jedné ze softwarových platforem s využitím mikrokontrolérů od ST Microelectronics (řady STM32F4 a STM32L4) hledáme kolegyně i kolegy ke spolupráci na vývoji softwaru pro zdravotnické přístroje v oblastech estetické medicíny, fyzioterapie a kardiologie.

Čemu se u nás můžete věnovat:

  • Programování ST Mikrokontrolérů.
  • Práce v agilně řízeném vývojovém týmu se střídáním pozic v týmu. Lze si vyzkoušet návrh, vývoj, implementaci, verifikaci, review i podporu nasazení a používání svého řešení.
  • Pomůžete nám řešit výzvy současného světa.

Co hledáme

Očekáváme od Vás:

  • SŠ / VŠ vzdělání, touhu se dále učit a spolupracovat na vývoji bezpečného software zdravotnických přístrojů.

Pro zajímavost:

  • Nástroje si připravujeme v C#, občas Pythonu nebo Qt.
  • Používáme GIT.
  • Continuous integration si zajišťujeme pomocí TeamCity.
  • Pro řízení vývoje software používáme codeBeamer.
  • Jako pracovní měřidla používáme např. logické analyzátory, případně osciloskopy.
  • Testy spouštíme přímo na hardwaru, výsledky nám přijdou do codeBeameru.

Že něco z toho zatím neznáte? Nevadí, ani my jsme to neznali, než jsme to zkusili, a nakonec ovládli.

Uvítáme i lidi, kteří krom softwaru rádi zabrousí do modelařiny nebo hardwaru.

Tak jukněte ještě na naši firemní kulturu, jestli Vám bude vyhovovat, a dejte nám o sobě vědět.

Co nabízíme

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Být u zrodu nových technologií pro medicínu.
  • Práci v malém týmu zaměřeném na produkt (bez open space).
  • Skvělé kolegy, se kterými práce bude zábavou a kteří Ti vždy poradí.
  • Prostor pro vlastní kreativitu zatíženou minimem procesů.
  • Flexibilní pracovní dobu a možnost home office.
  • Zvýhodněnou kartu Multisport či ActivePass.
  • Systém zaměstnaneckých benefitů.
  • Přátelskou atmosféru na pracovišti a velmi otevřenou firemní kulturu.
  • Výbornou dopravní dostupnost (MHD, parkování pro zaměstnance).