STUDENT INTERNSHIP PROGRAM 2023/24

Obor: Elektrotechnika | IT | Strojírenství | Stavebnictví
Lokalita: Brno
Druh úvazku: Částečný úvazek | Stáž
Požadované vzdělání: Bc.
Zveřejněno: 5. 4. 2023

Honeywell se zabývá výzkumem, vývojem a výrobou moderních technologií, které pomáhají řešit některé z nejaktuálnějších výzev světa. V České republice sídlí jeho největší evropské R&D centrum, které se zaměřuje na dvě hlavní oblasti:

AEROSPACE - v této divizi vyvíjíme aplikace zkvalitňující práci pilotů, zvyšující bezpečnost letového provozu a komfort pasažérů. Naše produkty je možné najít téměř ve všech komerčních a vojenských letadlech a také v zařízeních pro výzkum vesmíru!

SAFETY AND PRODUCTIVITY SOLUTIONS - tato divize přispívá k podpoře produktivity a ochraně zdraví a životů více než půl miliardy pracovníků po celém světě. V Brně vyvíjíme mimo jiné inteligentní osobní ochranné prostředky a technologie pro detekci plynů.

Jsme nadnárodní technologická společnost s mezinárodními týmy. Zakládáme si na přátelské kultuře a rádi se setkáváme při různých mimopracovních aktivitách (máme hokejový tým, cvičíme jógu, hrajeme fotbálek nebo běháme).

Popis pozice

Honeywell Internship Program umožňuje studentům a studentkám získat unikátní pracovní zkušenosti již během studia prostřednictvím dlouhodobé placené stáže. Stáže obvykle začínají začátkem akademického roku (Září, Říjen, Listopad) a trvají po dobu 12 měsíců s možností prodloužení, nebo přechodu na full-time v případě oboustranné spokojenosti.

Pozice pro studenty/tky otevíráme napříč organizací a týmy v Brně, Praze a Olomouci. Můžeš se tak podílet na R&D projektech z oblasti Aerospace a Safety and Productivity Solutions, nebo získat zkušenosti v našem mezinárodním IT hubu. Máš zájem být informován/a o otevřených stážích na rok 2023/24? Nahraj své CV a začátkem akademického roku ti zašleme aktuální nabídku!

Nahraj své CV zde

Studenty a studentky technických oborů, jako jsou například:

  • Informační technologie, softwarové inženýrství, cybersecurity;
  • Elektrotechnika, elektronika, kybernetika, automatizace a měření;
  • Strojní inženýrství, mechatronika, letecké technologie, průmyslový design a další...
  • Geodezie, geoinformatika, matematika, fyzika

Zájem o dlouhodobou spolupráci a ochota dále rozvíjet znalosti z oboru

Možnost pracovat cca 16–20 hodin týdně s flexibilními směnami

Nezbytná je také komunikativní znalost anglického jazyka. Jsme mezinárodní společnost a v naší brněnské a pražské pobočce se setkáš s lidmi z více než čtyřiceti zemí světa!

DŮLEŽITÉ: Výše uvedeny jsou příklady poptávaných specializací, nikoliv jejich kompletní výčet. Ve zkratce, pokud vás baví technika a zajímají vás moderní technologie, dejte nám o sobě vědět. :)

Co nabízíme

Proč internship v Honeywellu?
  • Povedou tě experti v oboru se solidním know-how, takže se hodně naučíš
  • Čekají tě skutečně zajímavé projekty
  • Flexibilní pracovní doba, kterou snadno skloubíš se školou
  • Denní používání angličtiny a mezinárodní prostředí
  • Možnost spolupráce na závěrečné práci
  • V případě spokojenosti možnost spolupráce na full-time po ukončení studia

Benefity

  • Vzdělávací a zábavné akce
  • Příspěvek na stravování
  • Možnost získání pilotního průkazu