LOGISTICS TRAINEE (ČÁSTEČNÝ ÚVAZEK)

Obor: Logistika
Lokalita: Opava
Druh úvazku: Trainee program
Požadované vzdělání: Střední škola
Zveřejněno: 4. 4. 2022

Mondelēz International působí ve více než 80 zemích a zaměstnává přibližně 80 tisíc lidí ve svých továrnách, kancelářích a výzkumných a vývojových laboratořích po celém světě. Společnost umožňuje lidem správně „snackovat“ ve více než 150 zemích světa. S čistými výnosy ve výši zhruba 27 miliard dolarů v roce 2020 se společnost MDLZ staví do pozice lídra v oblasti občerstvení s nabídkou ikonických globálních a lokálních značek, kterými jsou sušenky OREO, belVita a LU; čokolády Cadbury Dairy Milk, Milka a Toblerone; bonbony Sour Patch Kids a žvýkačky Halls a Trident.

Mezi výrobky, které společnost prodává na českém a slovenském trhu, patří sušenky a oplatky Opavia ZlatéBeBe Dobré ránoBrumík a oplatky Fidorka, čokoláda Figaro, oplatky KolonádaMiňonky

Tatranky nebo krekry TUC. Společnost působí v České republice a na Slovensku od roku 1992. Ve čtyřech výrobních závodech, dvou obchodních jednotkách a centru sdílených služeb zaměstnává na 2 500 lidí. Obchodní zastoupení firmy zde prodává 500 produktů pod 16 značkami.

Popis pozice

Budete zodpovědná/ý za správu a realizaci objednávek materiálů (surovin a obalů) pro Opavský závod. Tímto podpoříte kontinuitu výrobního procesu a zároveň budete předcházet plýtvání. V průběhu budete dodržovat všechny zásady a postupy společnosti.

Jste připravena/ý se uplatnit ve společnosti Mondelēz International?

Připojte se k naší misi, jejímž cílem je vést budoucnost “snacking”. Make It With Pride.

Co hledáme

  • Touhu řídit svou budoucnost, rozvíjet kariéru
  • Relevantní pracovní zkušenosti v oblasti plánování materiálu, řízení zásob
  • Znalost práce s počítačem (MS Office včetně Wordu, Excelu, PowerPointu) a zkušenosti se systémy ERP (SAP) výhodou
  • Vynikající komunikační dovednosti (ústní a písemné), analytické schopnosti a schopnost řešit problémy, silné schopnosti spolupráce a řízení vztahů

Co nabízíme

Budete:

  • Efektivně spolupracovat s interním prostředím (týmy plánování výroby a zásobování, zásobování, týmy skladu a logistiky závodu, BD-obchodní rozvoj závodu a dalšími) a externími zainteresovanými stranami (dodavatelé, přepravci, atd.), abyste zajistili konzistentní a spolehlivé dodávky materiálů pro výrobní účely v souladu s našimi standardy, postupy a protokoly.
  • Proaktivně a včas hlásit jakékoli problémy ve výrobě nebo u dodavatelů/přepravců a předcházet jakémukoli dopadu, případně se snažit přizpůsobit změnám ve výrobě.
  • Používat MRP - systémy plánování materiálových požadavků, definovat a udržovat hranice a parametry, procesy odvolávek materiálů; RM/PM - suroviny a obalové materiály; dodržování harmonogramu ze strany dodavatelů, budování vlastních schopností v plánovacím systému SAP; správa zásob podle cílů (KPI).
  • Součástí IL6S-6 sigma a aktivně se účastníte určitého pilíře.

Benefity

  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek k penzijnímu připojištění až do výše 3% mzdy
  • Životní pojištění
  • Roční bonusy
  • Vzdělávací programy
  • Denní využití cizího jazyka
  • Příspěvek na stravování
  • Multisport karta
  • Cafeterie