Projektový manažer

Obor: Elektrotechnika
Lokalita: Trutnov
Druh úvazku: Plný úvazek
Požadované vzdělání: Ing.
Zveřejněno: 4. 4. 2022

Optoelektronika, mikroelektronika a ultra přesná mechanika jsou hlavními činnostmi společnosti Argotech a.s. Zákazníkům po celém světě poskytujeme služby v oblasti výzkumu a vývoje produktů a procesů, inženýrských služeb, řízení projektů, výroby a poradenství. Argotech a.s. je mladá česká společnost založená v roce 2006, která se nachází ve městě Trutnov v podhůří Krkonoš.

Trutnov je městem lehkého průmyslu. Jsou zde zastoupeny firmy z elektrotechnického, energetického, strojírenského a automobilového průmyslu. Každý rok se v Trutnově koná mnoho kulturních a sportovních akcí, divadelních představení a hudebních festivalů. Pro jeho výhodnou polohu je Trutnov turistickým centrem, taktéž proto, že se nedaleko nachází nejvyšší pohoří Krkonoše.

Počtem 50 zaměstnanců se firma Argotech řadí mezi menší společnosti, avšak využívanou technologií se řadí ke špičce ve světě.

Popis pozice

-        řízení projektů v oblasti vývoje a výroby elektronických a optoelektronických produktů

-        návrh a stavba prototypů pro výrobu

-        příprava časového plánu a kalkulací projektu

-        komunikace se zahraničními zákazníky

-        plánování investic a technologií

-        spolupráce s výrobou, kvalitou, logistikou a managementem firmy

-        VŠ vzdělání v oblasti elektrotechniky, optoelektroniky, strojírenství, případně SŠ vzdělání a 10 let praxe v oboru

-        komunikační znalost AJ, NJ výhodou

-        schopnost práce s PC (MS Office, případně CAD, analytické nástroje)

-        samostatné vystupování

-        zkušenosti z vedení a řízení týmu

-        technické zkušenosti a znalosti v oboru elektronických a optoelektronických produktů

Co nabízíme

-        flexibilní pracovní dobu

-        vlastní pokročilý vývoj a high-tech techniku

-        perspektivní, stabilní a zajímavou práci v oboru

-        možnost osobního i kariérního růstu

-        zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na životní či penzijní pojištění, a další)