Senior groovy vývojář

Obor: IT
Lokalita:
Druh úvazku: Plný úvazek
Požadované vzdělání: Bc.
Zveřejněno: 4. 4. 2022

Zabýváme se návrhem integrovaných obvodů, výrobou křemíkových desek a polovodičů.

Vaše nápady najdou své uplatnění v automobilovém průmyslu, v komunikačních technologiích, v počítačích a průmyslové technice, ve spotřební a lékařské elektronice, LED osvětlení, letectví nebo dokonce i na Marsu.

Najdete nás v Rožnově p. R. a v Brně, kde máme přes 2 000 zaměstnanců, celosvětově je nás 33 000.

Popis pozice

Hledáme šikovné vyvojáře, kteří nám pomohou vyvíjet a spravovat výrobní aplikace.

Co hledáme

Co bys měl/a splňovat:

Praxi v oboru
Měl/a bys být mít analytické a komunikativní dovednosti, aby se ti lépe řešily uživatelské požadavky
Měl/a bys umět anglicky slovem i písmem
Být týmový hráč, který bude umět řešit problémy a spolupracovat v mezinárodním týmu

Co nabízíme

V čem by ses měl/a vyznat?

Ve vývoji, implementaci a testování systémů pro průmyslovou automatizaci
Budeš pracovat v již existujícím frameworku, kde budeš programovat v groovy a Javě. Pro data budeš používat Oracle SQL relační databázi
Tvá práce nebude jen o programování. Budeš také spolupracovat s aplikačními a provozně podpůrnými týmy, dále budeš také komunikovat s fyzickými zařízeními (RS232, TCP/IP) v polovodičové výrobě pomocí průmyslových standardů
Dokážeme ocenit, pokud máš předchozí praktické zkušenosti s průmyslovou automatizací

Benefity

Odpočíváme 5 týdnů v roce, mimo to máme 3 dny placeného volna pro případ, že se necítíme zdraví. A pokud připadne svátek na víkend, můžeš si vzít volno jindy, zaplatíme Ti to.
Kratší pracovní týden a volnou pracovní dobu.
Můžeš pracovat z domu.
Přispíváme na dopravu všem zaměstnancům. Pokud bydlíš dál než 10 kilometrů od firmy, navýšíme základní příspěvek dle vzdálenosti až do 3 600 Kč za měsíc.
V naší kantýně si vybereš z několika druhů jídel klasické české i mezinárodní kuchyně a pokud dáváš přednost zdravému jídlu, je tady připraven Vitalfood.
Přispějeme Ti na penzijní připojištění až do výše 6 % ze mzdy.
Pokud se rozhodneš přestěhovat do Rožnova a okolí, přispějeme Ti na nájem nebo na pořízení nemovitosti za účelem bydlení.
Dostáváme příspěvek na benefitní kartu Edenred – Ty sám se rozhodneš, jestli budeš kartou platit v lékárně, ve sportovním zařízení nebo v knihkupectví.
Máme velmi výhodný telefonní tarif až pro 4 čísla na zaměstnance.
Přispějeme na dětskou rekreaci nebo tábor pro každé Tvé dítě částkou 1 000 Kč ročně.
Společně s kolegy můžeš navštěvovat firmou podporované celoroční kurzy angličtiny přímo v našem školicím středisku. Angličtinu pak využiješ při své práci.
Podporujeme společná setkání a volnočasové aktivity s kolegy i jejich rodinami.
Máme rádi každoroční velkou akci s bohatým programem pro všechny zaměstnance a jejich rodiny – Family Day.
Přímo u firmy je velké parkoviště i hlídané stojany na kola.
Samozřejmě nabízíme odpovídající mzdové ohodnocení.
Kromě toho nabízíme zázemí stabilní mezinárodní společnosti.
Možnost podílet se na nových projektech, navrhovat změny a inovativní zlepšení.

Kompletní přehled benefitů, které u nás mají naši zaměstnanci najdeš ZDE.