Podpora vývoje IS

Obor: IT
Lokalita: Tiskařská 257/10
Druh úvazku: Plný úvazek
Požadované vzdělání: Střední škola
Zveřejněno: 5. 4. 2022

O společnosti

Kdo jsme?!

Největší prodejce stavebního materiálu, lídr inovací v jejich prodeji a poskytovatel služeb se stavebnictvím souvisejících v ČR a SK. Pracuje u nás přes 3 000 zaměstnanců a provozujeme více než 130 prodejen.

DEK se pravidelně umísťuje na předních pozicích žebříčků dle výše vyplácené průměrné mzdy. Kromě základní mzdy vyplácíme mnoho druhů prémií, 13. plat, příspěvek na stravenky, sport a nabízíme různé benefity.

Celosvětově je kladen čím dál větší důraz na trvale udržitelný rozvoj a ochranu životního prostředí. Touto problematikou se také intenzivně zabýváme a snažíme se aplikovat vhodná opatření při rozvoji sítě našich prodejen nebo při provozu celé společnosti.

A pokud se chceš stát součástí něčeho smysluplného, neváhej se k nám připojit. Jsme hlavním partnerem akce, kterou pořádá Nadace Terezy Maxové – Hýbejte se s Teribearem. Desítky našich zaměstnanců z různých oddělení skupiny DEK se pravidelně účastní této charitativní akce na podporu opuštěných a znevýhodněných dětí a spousty dalších dobročinných akcí.

Popis pozice

Máš za sebou úspěšně maturitu, nebo už se dokonce můžeš pochlubit vysokoškolským titulem? Víš, co znamená zkratka SQL a zkusil/a sis někdy vytvořit třeba vývojový diagram? Chceš pracovat ve velkém IT oddělení, které se již více jak 20 let zabývá vývojem SW pro Stavebniny DEK a další dceřiné společnosti? Tak pojď číst dál.

Co u nás budeš dělat:

  • Budeš pravou rukou pro uživatele při práci v IS
  • Spolupracovat s projektovými manažery na firemním IS
  • Testovat v agilním vývoji
  • Naše podnikové procesy budeš mít v malíčku

Co hledáme

Co od tebe očekáváme:

  • Zájem o IT
  • Nezalekneš se věcí, které tě chceme naučit a máš o ně zájem
  • Nedělá ti problém komunikovat a slova jako samostatnost, odpovědnost a pečlivost pro tebe nejsou jen fráze

Co nabízíme

Co ti můžeme nabídnout:

  • Zajímavou práci na plný pracovní úvazek v přátelském kolektivu, s kterým se nudit rozhodně nebudeš
  • Přístup k novým technologiím
  • Práci ve stabilní a silné společnosti, která je na trhu více než 25 let

Benefity

Čeká na tebe i řada benefitů:

  • Motivující finanční ohodnocení
  • Firemní benefity (multiSport kartu, příspěvek na stravenky, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní a životní připojištění, 13. plat a další)
  • Přímo na pracovišti oddychovou zónu s masážním křeslem, kulečníkem,…
  • Firemní akce (Jezdíš rád/a na hory? Nebo radši ochutnáváš víno? S námi zažiješ obojí a ještě
  • mnohem více.)
  • Zaměstnanecké slevy na produkty Stavebnin DEK