Vývojový konstruktér s náborovým příspěvkem 50.000Kč (m/ž)

Obor: Strojírenství | Technologie a technika | Výroba a průmysl
Lokalita: Chotěboř
Druh úvazku: Plný úvazek
Požadované vzdělání: Střední škola
Zveřejněno: 5. 4. 2022

O společnosti

GCE je přední evropskou společností v oboru výroby a prodeje zařízení pro použití technických, medicinálních, čistých a speciálních plynů. Ústředí firmy se nachází ve švédském Malmö, ale hlavní výrobní závod je v Chotěboři, v České republice. Obchodní zastoupení jsou lokalizována na 14 místech světa, pokrývají prakticky celý svět a pracuje v nich téměř 1100 zaměstnanců. Jsme dynamická a stabilní společnost s mnohaletou tradicí a know-how. Strategické investice do naší společnosti přispívají k jejímu dalšímu rozvoji, špičkovému vybavení a technologicky jedinečným řešením výrobků a procesů. Náš odborný tým inženýrů z vývojového oddělení, které je lokalizováno právě v chotěbořském závodu, se zabývá kompletním vývojem, výzkumem a testováním nových prototypů i inovací stávajícího portfolia našich výrobků

Popis pozice

Jsme přední evropskou společností v oboru výroby zařízení pro použití technických a speciálních plynů. Náš výrobní závod v Chotěboři má více než 85 letou tradici a díky našim lidem stále rosteme. V rámci našeho týmu vývojových konstruktérů aktuálně nabízíme pracovní příležitost/cennou praxi pro absolventy SŠ/VŠ technického zaměření v oblasti vývoje.
Co hledáme

Chceš se stát součástí fungujícího týmu vývojových konstruktérů v mezinárodní společnosti? Jsi absolvent SŠ/VŠ a hledáš uplatnění po škole? Umíš pracovat s technickým výkresem? Chceš se podílet na vývoji nových produktů? Orientuješ se v programech: Inventor, AutoCAD? Zvládneš ústní i písemnou komunikaci v anglickém jazyce? Pak hledáme možná právě Tebe!

Co nabízíme

Nabízíme Ti náborový příspěvek ve výši 50.000 Kč. Práci v moderním a přátelském pracovním prostředí. U nás budeš získávat cenné zkušenosti nejen od kolegů, ale také z celé řady odborných školení a dalších kurzů. 

Benefity

Tvoje pracovní doba bude 7,5 hodiny denně, dostaneš 5 týdnů dovolené a o Vánocích budeš vždy doma. Budeme ti přispívat na dopravu. Můžeš využívat zvýhodněný tarif pro zaměstnance a rodinné příslušníky a benefity v Cafeterii, které můžeš uplatnit dle vlastního výběru. Stravovat se můžeš v jídelně s dotovaným stravováním.