Statik betonových konstrukcí

Obor: Stavebnictví
Lokalita: Praha, Olomouc
Druh úvazku: Plný úvazek
Požadované vzdělání: Ing.
Zveřejněno: 14. 4. 2022

Společnost Losík statika, s.r.o. pod vedením Ing. Václava Losíka, Ph.D., autorizovaného inženýra pro statiku a dynamiku staveb, nabízí komplexní služby v oblasti zpracování projektové dokumentace ve výstavbě investičních celků pozemních a inženýrských staveb, se zaměřením na statiku stavebních konstrukcí.

Vytváříme kompletní projekty stavebně konstrukčního řešení, zpracováváme statická řešení dřevostaveb, betonových konstrukcí i ocelových konstrukcí. Provádíme také posudky stávajících staveb a posuzování konstrukcí na seizmické zatížení.

Nabízíme také specializované služby, jako je analýza dynamiky staveb a konstrukcí obecně, výpočet odezvy staveb na zatížení větrem, popř. tvorbu výpočtových programů na bázi metody konečných prvků. Spolupracovali jsme už na více než 500 úspěšných projektech stavebních a inženýrských konstrukcí. Všechny zkušenosti nabyté praxí aplikujeme i při práci na projektu.

Popis pozice

Nabízíme zajímavou práci v dynamicky rozvíjející se společnosti, ve které najdou uplatnění ambiciózní schopní inženýři. Budete připravovat konceptuální řešení statiky staveb i detailování konstrukcí. Hledáme jak zkušené inženýry, tak šikovné absolventy.

Rádi přijmeme začínajícího absolventa, i středně pokročilého statika s předchozí praxí.

Co hledáme

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

- Znalosti navrhování stavebních konstrukcí

- Znalost dimenzování betonových konstrukcí

- Analytická úroveň znalosti vyšetřování konstrukcí MKP

- Profesionální úroveň znalosti práce v Autodesk AutoCADu

- Analytická úroveň znalosti práce s MS Excel

- Uživatelská úroveň znalosti MS Word

- Pečlivost, odpovědnost, profesionalita

Výhodou bude, pokud budete mít

- Znalost Dlubal RFEM, Recoc

- Znalost jazyka na komunikační úrovni

Co nabízíme

- kolektiv týmu dynamicky se rozvíjející společnosti a přátelské prostředí

- práce na různorodých projektech stavebních konstrukcí v celé škále rozsahu, materiálového typu, účelu staveb a konstrukčního uspořádání

- práce v moderní kanceláři s dobrou dostupností v atraktivní lokalitě: Praha, Olomouc

- po zapracování možnost home office

- nástup možný ihned

Kontakt

Václav Losík

[email protected]

+420 775 056 365

Benefity

- skvělé platové ohodnocení: 45.000 až 52.000 hrubého

- systém platových bonusů

- profesní rozvoj a odborný růst

- dovolená: 25 dní