Studentská práce během studia

Obor: Automatizace a robotika
Lokalita: Brno - Žabovřesky, Praha - Zličín
Druh úvazku: Částečný úvazek
Požadované vzdělání: Střední škola
Zveřejněno: 5. 4. 2022

O společnosti

B&R je inovativním lídrem v automatizaci a náš slogan Perfection in automation je naším posláním, které se snažíme naplňpvat přes 40 let. Dokonalost pro nás znamená vyvíjet ta nejlepší řešení. Znamená také rozvíjet dobré vztahy s našimi zákazníky, partnery, zaměstnanci a dodavateli. Jako globální centrum pro strojní a tovární automatizaci v rámci skupiny ABB Group i nadále rozšiřujeme svou vedoucí pozici v mezinárodním tržním prostředí.


Popis pozice

Pravidelně u nás na pobočkách v Brně a v Praze pracuje několik studentů. Každého studenta bezplatně zaškolíme na naše vývojová prostředí. Po zaškolení studenti pracují na automatizačních projektech a pod vedením našich techniků realizují dílčí úkoly na projektech.

Co hledáme

Hledáme studenty nejlépe prvních až čtvrtých ročníků technických vysokých škol, strojních, elektrotechnických a IT fakult, kteří mají prostor a chuť během studia pracovat. Jedná se především o softwarové práce. Konkrétně vývoj software nebo vizualizací pro automatizační techniku B&R.

Co nabízíme

Studium je na prvním místě, proto nabízíme jen částečné a nejvíce poloviční úvazky. Na druhou stranu je práce u nás dobrou možností nabytí praktických zkušeností a rozšíření obzorů nad rámec teoretického studia. Naučíte se programovat v operačním systému reálného času a získáte přehled o automatizačním softwaru a hardwaru a jejich nasazení v praxi. Práce je samozřejmě placená v rámci dohody o provedení práce.