JAVA nadšenec

Obor: IT
Lokalita: Praha, Brno, Hradec Králové
Druh úvazku: Plný úvazek | Částečný úvazek | Stáž
Požadované vzdělání: Střední škola
Zveřejněno: 6. 4. 2022

O společnosti

I přes zvláštně-znějící název (koukněte na film Fargo!) jsme ryze česká, konzultačně-technologická firma. Jsme nejen předními dodavateli velkých webů, portálů, aplikací a systémů, ušitých našim klientům na míru, ale i skupina chytrých hlav, která vymýšlí a buduje chytrá digitální řešení, která dávají smysl. Naši top klienti jsou např. PPL (www.ppl.cz), 3M (custom appka), Moneta (www.moneta.cz), Cardif (online.cardif.cz), Hello bank nebo Česká spořitelna.

Zaujmout bychom tě mohli i svou neformální atmosférou a otevřeností. Také se rádi po firmě proháníme na koloběžkách a hrajeme fotbálek nebo paříme na old-school PlayStation 1.

Popis pozice

Máš zápal a nadšení pro věc? Máš už v Javě něco za sebou, alespoň roční projekt na níže zmiňovaných technologiích nebo si na ně věříš? Umíš připravit službu podle specifikaci, či dokonce sám vhodné rozhraní navrhnout? Pokud si umíš poradit např. s tím, že je aplikace pomalá, pochlub se svými projekty třeba na GitHubu a ukaž, co je v tobě!

Naše aplikace stavíme primárně na Spring frameworku, vystavujeme vhodné rozhraní, která konzumuje řada aplikací - Angular nebo React web, mobilní aplikace. Návrh udržujeme čistý a KISS jednoduchý. Aplikace šijeme na míru klientovi a jeho požadavkům, proto u nás budeš pracovat na malých monolitických aplikacích provozovaných on-premise, portálová řešení pro klientské zóny, až po velké projekty postavené na mikroservisní architektuře. Jsme nadšenci a hledáme stále nové technologie, které by dál rozšířili portfolio našich znalostí. Oceníme praktické zkušenosti s Micronaut, Microprofile, Kotlin, Ktor, Kubernetes.

Co nabízíme

  • Náš tým je složený ze skvělých lidí – od „pardálů” s dlouholetou praxí, od kterých se můžeš leccos naučit, až po „mlaďochy”, kteří s IT teprve začínají.
  • Nehodíme tě do vody, pro nováčky máme připravený bootcamp, v rámci kterého se zapracuješ, zjistíš, jak to tu chodí a jak jsme zvyklí pracovat, a taky si něco vyzkoušíš.
  • Dostaneš se k frameworkům jako Spring, Hibernate a OSGi, aplikačním serverům Tomcat a JBoss a databázím PostgreSQL, MySQL a Oracle. Pokud budeš chtít, dostaneš příležitost si sáhnout i na front-end – React nebo Angular.
  • Znáš Liferay? Používáme ho jako platformu pro CMS. Pokud budeš chtít, pomůžeme ti stát se specialistou na Liferay portál.
  • Tvoje práce bude i na pohled vypadat parádně, budeš mít možnost spolupracovat s profi UX a designerským týmem.
  • Umíme flexibilní formu spolupráce – práce na part-time je naprosto běžná.
  • Ctíme agilní kulturu a praktikujeme ji. Máme týmové „area” groomingy, učíme se agile „doma” v rámci vlastního týmu a pomáháme si i v problematických situacích tak, abychom vůči klientům stáli vždy jako silní partneři, kteří jsou si jisti v kramflecích.
  • Jsme plně transparentní. Slíbit ti můžeme práci v týmu, kde mají všichni stejné slovo a každý dobrý nápad je vyslyšen. Myslíš, že by se hodilo zavést nový framework? Budeš mít možnost to prosadit.
  • Fandíme novým věcem a budeme tě podporovat v rozvoji. Rádi tě vyšleme na konferenci, školení nebo workshop. 
  • Najdeš tady partu pohodářů, kteří se rádi potkávají i ve svém volném čase. Přesvědč se na com/zit.lunde nebo na facebook.com/lundegaard.


Máš pocit, že jsi stejné krevní skupiny? Pošli nám své CVčko a řekneme ti bližší detail.

Benefity

Týden dovolené navíc, Sick days, Občerstvení v kancelářích, Back-office akce, Dogfriendly kancelář, Multisport