Sexy Frontend

Obor: IT
Lokalita: Praha, Brno, Hradec Králové
Druh úvazku: Plný úvazek | Částečný úvazek | Stáž
Požadované vzdělání: Střední škola
Zveřejněno: 6. 4. 2022

I přes zvláštně-znějící název (koukněte na film Fargo!) jsme ryze česká, konzultačně-technologická firma. Jsme nejen předními dodavateli velkých webů, portálů, aplikací a systémů, ušitých našim klientům na míru, ale i skupina chytrých hlav, která vymýšlí a buduje chytrá digitální řešení, která dávají smysl. Naši top klienti jsou např. PPL (www.ppl.cz), 3M (custom appka), Moneta (www.moneta.cz), Cardif (online.cardif.cz), Hello bank nebo Česká spořitelna.

Zaujmout bychom tě mohli i svou neformální atmosférou a otevřeností. Také se rádi po firmě proháníme na koloběžkách a hrajeme fotbálek nebo paříme na old-school PlayStation 1.

Popis pozice

Děláš Frontendy? Jsi nadšenec JavaScriptu? Máš zkušenosti s Angularem nebo Reactem? Chceš se stále učit nové věci a dělat na velkých projektech společně se zkušenými vývojáři? Tak čti dál.

Vyvíjíme v ES6 s primárním zaměřením na React a React-Native. Uvítáme, pokud máš navíc zkušenosti třeba s Angularem, Node.js, nebo Vue.js. Neustále se snažíme aplikovat nové technologie a knihovny. U nás se můžeš setkat například s Gatsby JS a JAM stack architekturami. Snažíme se aplikovat principy KISS, CoC, DRY, IoC a obecné principy funkcionálního programování. Chceš se k nám připojit? Kolegy máme v PrazeBrněHradci Králové a Košicích.

Co nabízíme

  • Je nám jedno, jestli budeš sedět u sebe doma nebo v Praze, Brně, Hradci Králové nebo v Košicích, tady všude máme příjemné kanceláře.
  • Dostaneš prostor pro rozvoj svých znalostí a sbírání dalších zkušeností ve spolupráci s dalšími zkušenými kolegy.
  • Kromě Reactu se snažíme aplikovat JS technologie, kde to jde a kde to dává smysl. Občas si napíšeme například nějaký BE v NodeJS nebo React-Native appku.
  • Můžeš se podílet na našich Open Source projektech. Mrkni na náš github → https://github.com/lundegaard.
  • Fandíme novým věcem a budeme Tě podporovat v rozvoji. Rádi Tě vyšleme na konferenci, školení nebo workshop.
  • Pokud rád přednášíš a prezentuješ, dostaneš prostor podělit se o své znalosti a zkušenosti s ostatním v rámci interního vzdělávání. Nebo můžeš být dalším posluchačem na přednáškách kolegů.
  • Ctíme agilní kulturu a otevřenost.
  • Slíbit Ti můžeme práci v týmu, kde mají všichni stejné slovo a každý dobrý nápad je vyslyšen.
  • Čekají tě tu pravidelné akce a parta pohodářů, kteří se rádi potkávají i ve svém volném čase. Přesvědč se na com/zit.lunde nebo na facebook.com/lundegaard.

Pokud Ti to dává smysl, dej nám o sobě vědět. Těšíme se na tvé CVčko.

Benefity

Týden dovolené navíc, Sick days, Občerstvení v kancelářích, Back-office akce, Dogfriendly kancelář, Multisport