Zajímá Vás geodézie? geodet junior

Obor: Stavebnictví
Lokalita: Praha, Pardubice, Zlín, Ostrava, Brno
Druh úvazku: Plný úvazek | Částečný úvazek | Stáž
Požadované vzdělání: Střední škola
Zveřejněno: 6. 4. 2022

O společnosti

GEFOS a.s. je společností, která působí na trhu již od roku 1994.
V současné době se firma řadí mezi největší české firmy v resortu zeměměřictví a katastru nemovitostí. Porfolio služeb GEFOS a.s. zahrnuje všechny typy činností, od prací v katastru nemovitostí po specializovaná metrologická měření vysokých přesností v řádech setin milimetru.
Dalším segmentem poskytovaných služeb jsou projekční práce v oblasti pozemních staveb a statiky budov.
Díky mnohaletým bohatým zkušenostem, specializovaným činnostem a v neposlední řadě i svojí velikosti realizuje firma GEFOS a.s. zajímavé projekty nejen na území České republiky, ale i v zahraničí.

Popis pozice


V terénu budete měřit špičkovou technikou Leica. Podle typu úlohy budete používat totální stanici, GNSS přijímač, nivelační přístroj nebo 3D skener. Data z měření budete zpracovávat v softwarech, které jsou pro daný účel nejlepší, případně v takovém, který Vám bude nejlépe vyhovovat. AutoCAD nebo Microstation? Groma nebo Kokeš? Jestli si nejste jistý, u nás se vše naučíte!

Co hledáme

Kolegy, kteří se rádi učí a sbírají zkušenosti.

Co nabízíme

Na co se můžete těšit?

Na pestrou pracovní náplň. Nabízíme ideální příležitost pro získání zkušeností v různých oblastech - inženýrská geodézie (silnice, železnice, mosty, tunely, železárny), katastr nemovitostí, fotogrammetrie, skenování, metrologie, průmyslová geodézie aj.

Na nová místa. Dáme Vám možnost dostat se do míst, kam se běžně nepodíváte.

Na práci s nejmodernější technikou LEICA.

Na kolegy. Moc rádi pořádáme společné akce – lyže, kola, túry, grilovačky!

Staňte se součástí stabilního týmu, a to jak v práci, tak i mimo ní. Interní průzkumy nám ukazují, že 80% zaměstnanců by kolektiv neměnilo.

Za skvěle odvedenou práci se náležité odměně určitě nevyhnete:-)