SENIOR PROGRAMÁTOR(KA) PYTHON PRO ODOO

Obor: IT
Lokalita: Evropská 423/178, 160 00 Prague 6-Vokovice, Czechia
Druh úvazku: Plný úvazek
Požadované vzdělání: Střední škola

BTL Medical Technologies s.r.o. je mezinárodní výrobce nejmodernějších zdravotnických zařízení pro fyzioterapii, kardiologii a estetickou medicínu.

Jsme stabilní česká společnost s mezinárodním působením.

Zakládáme si na kvalitě a inovacích. Baví nás nejnovější technologie a každým naším produktem posouváme hranice možného.

Naše produkty pomáhají zvyšovat kvalitu života lidí na celém světě.

Popis pozice

Čemu se u nás budeš věnovat:

  • Rozvoji informačního systému Odoo.
  • Zpracování požadavků od analytika (nejedná se o hotline ani helpdesk).
  • Komunikaci a předkládání optimalizace návrhů z technického hlediska.
  • Implementaci požadavků pomocí programování v Pythonu.

Co hledáme

Budeme si rozumět, pokud máš:

  • Pokročilou znalost programovacího jazyka Python se zaměřením na Odoo ORM.
  • Zkušenosti s PostgreSQL.
  • Znalost Git prostředí.
  • Zkušenost s vývojem pro Odoo (minimálně 1 rok).
  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru.
  • Logické myšlení a schopnost samostatného uvažování.
  • Smysl pro zodpovědnost, pečlivost.
  • Schopnost dotáhnout projekty do konce.
  • Ochotu učit se nové věci.
  • Týmovost a komunikativnost.
  • Angličtina - středně pokročilá úroveň.

Co nabízíme

Co Ti můžeme nabídnout:

  • Být u zrodu unikátních technologií pro medicínu.
  • Skvělé kolegy, se kterými práce bude zábavou a kteří Ti vždy poradí.
  • Prostor pro vlastní kreativitu zatíženou minimem procesů.
  • Podporu osobního rozvoje.
  • Flexibilní pracovní dobu a home office.
  • Zvýhodněnou kartu Multisport či ActivePass.
  • Systém zaměstnaneckých benefitů.
  • Přátelskou atmosféru na pracovišti a velmi otevřenou firemní kulturu.
  • Výbornou dopravní dostupnost (MHD, parkování pro zaměstnance).