Projektant

Obor: Stavebnictví
Lokalita: Praha
Druh úvazku: Plný úvazek | Částečný úvazek
Požadované vzdělání: Střední škola
Zveřejněno: 6. 4. 2022

GEFOS a.s. je společností, která působí na trhu již od roku 1994.
V současné době se firma řadí mezi největší české firmy v resortu zeměměřictví a katastru nemovitostí. Porfolio služeb GEFOS a.s. zahrnuje všechny typy činností, od prací v katastru nemovitostí po specializovaná metrologická měření vysokých přesností v řádech setin milimetru.
Dalším segmentem poskytovaných služeb jsou projekční práce v oblasti pozemních staveb a statiky budov.
Díky mnohaletým bohatým zkušenostem, specializovaným činnostem a v neposlední řadě i svojí velikosti realizuje firma GEFOS a.s. zajímavé projekty nejen na území České republiky, ale i v zahraničí.

Popis pozice

Nebojíte se jednat s investory o jejich požadavcích?

Umíte vytvořit projektovou dokumentaci?

Máte praxi v komunikaci s úřady?

Víte, oč běží, když se řekne: prováděčka nebo vyjadřovačka?

Zvládnete prezentovat svoje výsledky?

….pak jste pro nás právě Vy ten pravý/ta pravá kandidát/ka na pozici PROJEKTANT na naší pobočce v Praze.

Jaký bude výsledek Vaší práce?

kompletně zpracovaná projektová dokumentace dle požadavků investora a platné legislativy

Kolegu, který má rád různorodou práci a rád pracuje v oboru.

Co nabízíme

Na co se můžete těšit?

Na pestrou pracovní náplň. Nabízíme ideální příležitost pro získání dalších zkušeností v různých oblastech - 3D skenování, 3D modelování.

Na nová místa. Dáme Vám možnost dostat se do míst, kam se běžně nepodíváte.

Na práci s nejmodernější technikou LEICA.

Na kolegy. Moc rádi pořádáme společné akce – lyže, kola, túry, grilovačky!

Staňte se součástí stabilního týmu, a to jak v práci, tak i mimo ní. Interní průzkumy nám ukazují, že 80% zaměstnanců by kolektiv neměnilo.

Za skvěle odvedenou práci se náležité odměně určitě nevyhnete!