SPECIALISTA PLÁNOVÁNÍ VÝSTAVBY

Obor: Stavebnictví
Lokalita: Mníšek pod Brdy
Druh úvazku: Plný úvazek
Požadované vzdělání: Ing.
Zveřejněno: 6. 4. 2022

Patříme k nejvýznamnějším stavebním firmám v České republice, pyšníme se již 70letou historií a jsme jedničkou v oblasti dopravně inženýrského stavitelství. Nedílnou součástí našeho portfolia jsou kromě silničních a dálničních staveb, mostních konstrukcí, železničních a tramvajových projektů také místní komunikace, obnova veřejného prostoru, cyklostezky, hřiště, letištní plochy či vodní díla. Disponujeme silnou surovinovou základnou (obalovny, lomy, recyklační dvory, emulzní stanice) a součástí skupiny EUROVIA CS jsou také laboratoře VIALAB CZ, které poskytují zkoušky a technickou podporu.

Pro náš úspěch jsou klíčoví talentovaní, kvalifikovaní a motivovaní zaměstnanci. Proto podporujeme všechny, kteří mají chuť se posouvat, nabízíme jim uplatnění v mnoha profesích i kariérní růst. Praktické i teoretické vzdělávání zajišťujeme ve vlastním školicím středisku EUROVIA Academy. Bude nám potěšením, když se přidáte do týmu EUROVIA CS a vydáte se s námi na společnou cestu!

Popis pozice

Láká Vás podílet se na výstavbě dálnice D4? Pokud ano, přidejte se ke skupině EUROVIA CS, pracujte pro DIVia stavební a podílejte se na unikátním PPP projektu!

Tato pozice je vhodná také pro čerstvé absolventky a absolventy!

Co bude Vaší hlavní náplní práce?

  • Příprava zpráv o průběhu výstavby
  • Komunikace s kolegy podílejícími se na výstavbě
  • Zpracování plánu výstavby a jeho aktualizace
  • Kontrola dodržování plánu a sledování aktuálního stavu výstavby
  • Příležitostné kontroly aktuální rozpracovanosti na stavbě

Co hledáme

Co od Vás požadujeme?

  • VŠ vzdělání stavebního zaměření
  • Znalost práce v MS Office na pokročilé úrovni (zejm. MS Excel)
  • Minimálně základní znalost MS Project
  • Znalost anglického jazyka na mírně pokročilé úrovni (B1-B2)
  • Zkušenosti se zpracováním podrobných reportů z průběhu výstavby výhodou

Co nabízíme

  • Zázemí silné, stabilní a nadnárodní společnosti
  • 5 týdnů dovolené (týden dovolené navíc)
  • Stravenky v hodnotě 120 Kč
  • Mobilní telefon, notebook
  • Služební automobil s možností využití i pro soukromé účely
  • Roční odměny
  • Místo pracoviště: Mníšek pod Brdy (okr. Praha-západ), areál UVR