Projektový a servisní inženýr pro automatizace (PLC/robot) - plat od 45.000 CZK pro absolventy, projektový vedoucí od 65.000 CZK

Obor: Automobilový průmysl | Automatizace a robotika | Věda a výzkum | Výroba a průmysl
Lokalita: Praha - Úvaly, Mladá Boleslav
Druh úvazku: Plný úvazek | Částečný úvazek | Stáž | Trainee program | Ostatní
Požadované vzdělání: Střední škola
Zveřejněno: 7. 4. 2022

SK Automation Czech je odštěpným závodem společnosti SK Automation Germany GmbH. Ta je 100% dceřinou společností Shanghai SK Automation Technology PLC, výrobce automatizovaných jednoúčelových strojů se sídlem v Šanghaji.

Nabízíme projekty na klíč efektivních a inteligentních montážních linek, především pro automobilový průmysl. Dodáváme velké montážní linky bateriových packů a bateriových modulů, motorů, náprav a podvozků, filtrů atd., jakož i stanice pro šroubovací stroje, stroje na testování těsnosti, stroje na testování točivého momentu atd., nabízíme automatizaci stávajících zařízení.

Tvoříme dynamický mezinárodní tým. V SK Automation Czech zaměstnáváme skvělé odborníky – programátory PLC pro průmyslovou automatizaci, specialisty na robotiku, konstruktéry mechaniky i elektro, strojní inženýry a další. V rámci realizace projektů spolupracují s kolegy napříč kontinenty.

Popis pozice

Zajímá Vás průmyslová automatizace a digitalizace výroby? Lákala by Vás práce na mezinárodním trhu s možností častých zahraničních cest? Potom hledáme právě Vás!!! Pojďme společně čelit výzvám, které přináší Průmysl 4.0. S výsledky své práce se můžete setkat na silnicích po celém světě.

Do dynamického mezinárodního týmu hledáme nové kolegy pro oblast průmyslové mechanizace. Naše společnost nabízí kompletní projekční práce montážních linek, specializující se především na nové trendy v energetických systémech hybridních a elektrických vozidel.

Co hledáme

Co od Vás očekáváme:

- Dokončené vzdělání s odpovídajícím zaměřením, případně další technický obor s požadovanými znalostmi.
- Znalost oborových předpisů, pravidel a norem, čtení technických výkresů
- Znalost anglického jazyka na úrovni středně pokročilého, ostatní jazyky výhodou
- Ochota pravidelně cestovat za svěřenými projekty v rámci ČR i do zahraničí (především Německo)
- Řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič
- Samostatnost, zodpovědnost, komunikativní osobnost
- Předešlá praxe na obdobné pozici výhodou, vítáni jsou však i talentovaní absolventi

Co nabízíme

Proč pracovat právě u nás, co nabízíme:

-    Zaměstnání na HPP v mladém, dynamickém týmu v oblasti automobilového průmyslu
-    Moderní a mezinárodní prostředí s možností častých zahraničních cest, případně i dlouhodobého pobytu. Realizace projektů po celé Evropě.
-    Mentoring od zkušených kolegů, důkladné proškolení při nástupu do zaměstnání
-    Spolupráce s kolegy nejen z Německa a Evropy, ale i napříč kontinenty, využití anglického jazyka na denní bázi
-    Možnost pracovat s nejnovějšími špičkovými technologiemi
-    Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok), tříměsíční zkušební doba, následně prodloužení na dobu neurčitou

Chcete se ucházet o pozici třeba i s kamarádem či kolegou? Potřebujete se dozvědět víc?

Neváhejte a zašlete nám svůj strukturovaný životopis na adresu [email protected] a my se Vám ozveme zpět. Kandidáty, kteří budou nejvíce odpovídat požadovanému profilu, si dovolíme přizvat k osobnímu pohovoru. Těšíme se na Vás!!!

Benefity

-    Nadstandartní platové ohodnocení odpovídající Vašim znalostem a zkušenostem
-    Pravidelné variabilní finanční bonusy jako poděkovaní za Vaše úsilí
-    Variabilní pracovní doba, možnost pravidelného Home Office
-    5 týdnů dovolené
-    Služební notebook
-    Mobilní telefon s neomezenými daty k soukromým účelům
-    Příspěvek na bydlení
-    Diety při služebních cestách
-    Dobrá káva pro přátelskou a tvůrčí atmosféru na pracovišti