Lean specialista na logistiku Junior (m/ž)

Obor: Strojírenství | Technologie a technika | Výroba a průmysl | Logistika
Lokalita: Chotěboř
Druh úvazku: Plný úvazek
Požadované vzdělání: Střední škola
Zveřejněno: 2. 5. 2022

GCE je přední evropskou společností v oboru výroby a prodeje zařízení pro použití technických, medicinálních, čistých a speciálních plynů. Ústředí firmy se nachází ve švédském Malmö, ale hlavní výrobní závod je v Chotěboři, v České republice. Obchodní zastoupení jsou lokalizována na 14 místech světa, pokrývají prakticky celý svět a pracuje v nich téměř 1100 zaměstnanců. Jsme dynamická a stabilní společnost s mnohaletou tradicí a know-how. Strategické investice do naší společnosti přispívají k jejímu dalšímu rozvoji, špičkovému vybavení a technologicky jedinečným řešením výrobků a procesů. Náš odborný tým inženýrů z vývojového oddělení, které je lokalizováno právě v chotěbořském závodu, se zabývá kompletním vývojem, výzkumem a testováním nových prototypů i inovací stávajícího portfolia našich výrobků

Popis pozice

Jsme přední evropskou společností v oboru výroby zařízení pro použití technických a speciálních plynů. Náš výrobní závod v Chotěboři má více než 85letou tradici a díky našim lidem stále rosteme. S tím souvisí také zjednodušování procesů, efektivita a dobrá spolupráce. Proto hledáme specialisty pro neustálé zlepšování, s čerstvým náhledem a novými nápady na pozici Lean specialista na logistiku.

Co budeš dělat?

*Mapovat interní logistické procesy a vyhledávat slabá místa

*Identifikovat a odstraňovat plýtvání v logistických tocích od příjmu materiálu po *expedici hotového výrobku

*Optimalizovat logistické toky a skladové plochy

*Optimalizovat transportní toky (JIT, Milk run)

*Vytvářet koncepci skladových technologií a pracovních postupů

Co hledáme

Budeme si rozumět, pokud…

*Máš za sebou vzdělání v oboru podniková ekonomika nebo průmyslové inženýrství, nejlépe se zaměřením na logistiku (není podmínkou)

*Tě angličtina nezaskočí ani po telefonu ani po mailu

*Už máš praxi v oblasti logistiky a baví tě věci zlepšovat

*Velmi rád/a dobře komunikuješ v týmu i mimo něj a jsi otevřený/á změnám

*Jsi iniciativní a umíš se prosadit

*Počítač, a hlavně Excel vnímáš jako pomocníky

Co nabízíme

Práci v moderním a přátelském pracovním prostředí. U nás budeš získávat cenné zkušenosti nejen od kolegů, ale také z celé řady odborných školení a dalších kurzů.

Benefity

Tvoje pracovní doba bude 7,5 hodiny denně, dostaneš 5 týdnů dovolené a o Vánocích budeš vždy doma. Budeme ti přispívat na dopravu. Můžeš využívat zvýhodněný tarif pro zaměstnance a rodinné příslušníky a benefity v Cafeterii, které můžeš uplatnit dle vlastního výběru. Stravovat se můžeš v jídelně s dotovaným stravováním. A mnoho dalšího.