FEA INŽENÝR MECHANIK - KONSTRUKCE ZDRAVOTNICKÝCH PŘÍSTROJŮ

Obor: Strojírenství
Lokalita: Evropská 423/178, 160 00 Prague 6-Vokovice, Czechia
Druh úvazku: Plný úvazek
Požadované vzdělání: Bc.

BTL Medical Technologies s.r.o. je mezinárodní výrobce nejmodernějších zdravotnických zařízení pro fyzioterapii, kardiologii a estetickou medicínu.

Jsme stabilní česká společnost s mezinárodním působením.

Zakládáme si na kvalitě a inovacích. Baví nás nejnovější technologie a každým naším produktem posouváme hranice možného.

Naše produkty pomáhají zvyšovat kvalitu života lidí na celém světě.

Popis pozice

Do týmů vyvíjejících zdravotnické přístroje hledáme kolegu/kolegyni s praktickými zkušenostmi s konstrukcí mechanických dílů a sestav a zároveň s praktickými znalostmi FEA a CFD nástrojů. Díky rozsahu našeho produktového portfolia budeš moct tyto zkušenosti u nás uplatnit při řešení různorodých problémů. Pozice je určená pro ty, kteří se nespecializují pouze na konstrukci nebo výpočty.

Čemu se u nás budeš věnovat:

  • Práci na projektu od první myšlenky až po předání výrobku do vlastní sériové produkce.
  • Vývoji mechanických a mechatronických částí přístrojů pro zdravotnické aplikace.
  • Využití FEA a CFD nástrojů při své práci - mezi typické aplikace patří např. simulace proudění kapaliny v chladícím okruhu, proudění vzduchu v přístroji, simulace přestupu tepla nebo pevnostní analýzy.
  • Návrhu a realizaci testů pro ověření a korelaci výpočtů a simulací.
  • Přímé podpoře kolegů v oblasti FEA statických, dynamických pevnostních výpočtů a CFD simulací.
  • Spolupráci s kolegy v rámci týmu, který se skládá z vývojářů elektroniky, mechaniky, programátorů a testerů.
  • Oponování návrhů kolegů a hledání nových cest, jak produkt vylepšit.

Co hledáme

Co by se nám líbilo:

  • Máš prokazatelnou zkušenost s využitím FEA a CFD nástrojů v praxi, ideálně s přímou vazbou na konstrukci a výrobu (v prostředí SolidWorks výhodou) - tato pozice není určena pro juniory, kteří s konstrukcí nebo výpočty začínají.
  • Umíš v CAD navrhnout - plechové, obráběné, svařené nebo i plastové díly.
  • Nebojíš se manuální práce - prototypy si vyrábíme / sestavujeme sami.
  • Máš expertní náhled a praktické znalosti - umíš odhadnout problematická místa v konstrukci.
  • Jsi hračička, kutil a bastlíř.
  • Chuť učit se nové věci.
  • Bakalářské nebo magisterské vzdělání v související oblasti (mechanika).
  • Dobré komunikační schopnosti, protože budeš pracovat v týmu.
  • Znalost AJ

Co nabízíme

Co Ti můžeme nabídnout:

  • Být u zrodu unikátních technologií pro medicínu.
  • Možnost neustále se učit a rozvíjet.
  • Skvělé a zkušené kolegy, kteří Ti rádi poradí.
  • Zázemí nejmodernějšího vývojového centra (bez open space).
  • Práci v malém týmu zaměřeném na produkt.
  • Prostor pro vlastní kreativitu s minimem procesů.
  • Systém benefitů včetně Multisportky.
  • Pružnou pracovní dobu a home-office.
  • Otevřenou a přirozenou firemní kulturu s jednáním na rovinu.
  • Výbornou dopravní dostupnost (MHD, parkování pro zaměstnance).