Konstruktér motorů

Obor: Automobilový průmysl | Strojírenství
Lokalita: Mladá Boleslav
Druh úvazku: Plný úvazek
Požadované vzdělání: Bc.
Zveřejněno: 7. 4. 2022

Jsme součástí skupiny AVL, největší nezávislé soukromé společnosti na světě pro vývoj, simulace a testování v automobilovém průmyslu a v dalších odvětvích. Společnost čerpá ze svého průkopnického ducha a poskytuje koncepty, řešení a metodiky pro formování budoucích trendů mobility.
Globálně spolupracujeme s vývojovými odděleními významných automobilek a na trhu patříme ke špičkám ve svém oboru. Ve 26 zemích světa a 45 pobočkách máme více než 11,5 tisíc zaměstnanců. AVL vytváří inovativní a cenově dostupné technologie pro efektivní snižování emisí CO2 pro všechny aplikace od konvenčních, přes hybridní po bateriové, elektrické a palivové články. Společnost podporuje zákazníky během celého procesu vývoje od fáze myšlenky až po sériovou výrobu.

Popis pozice

  • konstrukce dílů spalovacích motorů v rámci péče o sériové produkty
  • tvorba 3D dílů a sestav motorů v CAD prostředí Creo
  • kontroly 3D sestav na průchodnost a zástavbu v CAD prostředí Creo
  • správa 3D modelů a výkresů v databázovém prostředí ECA a Windchill
  • správa, údržba a kontrola kusovníků v databázovém prostředí ECA
  • aktivní a samostatné řešení úkolů a problémů s nimi spojenými
  • prezentace výsledků zákazníkům a dodavatelům
  • koordinace úkolů a aktivní spolupráce s technickými odděleními skupiny Volkswagen

Co hledáme

Někoho, kdo má:

  • ukončené vzdělání v oboru strojírenství
  • zkušenosti s konstrukcí motorů pro sériovou výrobu
  • zkušenosti s technologií výroby motorů
  • praktická znalost prostředí KVS, AVON, TI-Cockpit skupiny Volkswagen výhodou
  • zkušenosti s vývojovým procesem v automobilového průmyslu výhodou
  • spolupráce v týmu, spolehlivost, smysl pro kvalitně odvedenou práci
  • nadšení pro vývoj pohonu automobilů
  • jazykové dovednosti: německý nebo anglický jazyk na komunikativní úrovni

Co nabízíme

  • být součástí naší vizionářské práce, společně s našimi zákazníky tvořit budoucnost mobility
  • být součástí mezinárodního a kompetentního týmu s inovačním duchem
  • snadný nástup díky odbornému zaškolení v rámci skupiny AVL
  • celoživotní vzdělávání a kreativní práci v různých projektech
  • ohleduplnou komunikaci, péči, otevřenost, nadšení a důvěru
  • oporu od celé struktury AVL, jejich odborníků a know-how

Benefity

  • podílení se na vývoji technologií pro automobilový průmysl
  • pružná pracovní doba s pevným jádrem od 9:00 do 14:00
  • systém zaměstnaneckých benefitů (stravenkový paušál, home office, příspěvek na životní/penzijní připojištění, Multisport Card, příspěvek na volnočasové aktivity, na dopravu, jazykové kurzy a školení aj.)