Konstruktér elektro

Obor: Elektrotechnika | IT | Strojírenství | Technologie a technika | Výroba a průmysl | Produktový design
Lokalita: Brno
Druh úvazku: Plný úvazek
Požadované vzdělání: Bc.
Zveřejněno: 7. 4. 2022

Jsme součástí skupiny AVL, největší nezávislé soukromé společnosti na světě pro vývoj, simulace a testování v automobilovém průmyslu a v dalších odvětvích. Společnost čerpá ze svého průkopnického ducha a poskytuje koncepty, řešení a metodiky pro formování budoucích trendů mobility.
Globálně spolupracujeme s vývojovými odděleními významných automobilek a na trhu patříme ke špičkám ve svém oboru. Ve 26 zemích světa a 45 pobočkách máme více než 11,5 tisíc zaměstnanců. AVL vytváří inovativní a cenově dostupné technologie pro efektivní snižování emisí CO2 pro všechny aplikace od konvenčních, přes hybridní po bateriové, elektrické a palivové články. Společnost podporuje zákazníky během celého procesu vývoje od fáze myšlenky až po sériovou výrobu.

Popis pozice

Do výrobního závodu v Brně hledáme nového kolegu, který posílí náš tým E-designerů. Rád si pohlídáš přidělený projekt od začátku až do konce? Rád přicházíš s možnostmi na zlepšení? Chceš být zaučený odborníkem v oboru silnoproud, měření a regulace a dále si doplňovat znalosti? Pokud ano, pak jsi náš člověk.

Co budeš mít u nás na starosti:

  • zpracování výkresové dokumentace v CAD systému (EPLAN)
  • tvorbu schémat a kusovníků pro elektronické jednoúčelové testovací stroje a pohony
  • tvorbu zařízení na míru zákazníka
  • uvolnění elektro dokumentace do výroby
  • komunikaci napříč odděleními pro zajištění plynulé výroby produktu
  • občasný kontakt se zákazníky a s tím spojené služební cesty po ČR i EU

  • máš vzdělání v oboru elektrotechnika nebo měření a regulace
  • znáš oblasti návrhu napájení, ovládání, jištění, pohonové techniky a aplikací (motor-měnič)
  • máš zkušenosti s návrhem výkonových a řídících rozvaděčů NN dle normy ČSN EN 61439
  • máš způsobilost dle vyhl. 50/78Sb. §10, 7

Výhodou je:

  • znalost SW pro elektrotechnické projektování – EPLAN
  • zkušenost s využíváním ERP systému
  • komunikativní znalost AJ

Co nabízíme

  • dostatek prostoru a podpory pro zaučení a rozvoj
  • práci v přátelském prostředí
  • podílení se na vývoji technologií pro automobilový průmysl
  • pružná pracovní doba s pevným jádrem od 9:00 do 14:00
  • systém zaměstnaneckých benefitů (dotovaná strava, home office, příspěvek na životní/penzijní připojištění, Multisport Card, příspěvek na volnočasové aktivity, aj.)
  • zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí na trhu
  • podpora profesního rozvoje v podobě odborných školení (jazyky, hard-skills, soft-skills)