JUNIOR DEVOPS

Obor: IT
Lokalita: Evropská 423/178, 160 00 Prague 6-Vokovice, Czechia
Druh úvazku: Plný úvazek
Požadované vzdělání: Bc.

BTL Medical Technologies s.r.o. je mezinárodní výrobce nejmodernějších zdravotnických zařízení pro fyzioterapii, kardiologii a estetickou medicínu.

Jsme stabilní česká společnost s mezinárodním působením.

Zakládáme si na kvalitě a inovacích. Baví nás nejnovější technologie a každým naším produktem posouváme hranice možného.

Naše produkty pomáhají zvyšovat kvalitu života lidí na celém světě.

Popis pozice

Tvým úkolem bude zpracovat požadavky našich vývojářů, případně je přeložit do IT nářečí a poslat dál. Měl bys umět věcně argumentovat, přesvědčit o svých postupech, ale také poslouchat názory ostatních. Hledáme kolegu otevřeného novým technologiím, společně budeme zametat cestičky pro ostatní další oddělení a projektové buňky. Pokud Ti chybí zkušenosti, nemusí to být překážkou.

TVOJE PRACOVNÍ NÁPLŇ BUDE ZAHRNOVAT...

  • přípravu a realizaci IT projektů
  • správu korporátního virtuálního prostředí (KVM, vCloud)
  • správu informačních systémů a nástrojů pro naše vývojáře TeamCity, Gitlab, SonarQube, Codebeamer, Jira, ad.
  • v omezené míře správu dalších IT systémů

Co hledáme

OČEKÁVÁME OD TEBE...

  • praxi ve správě serverových služeb
  • zkušenost s programováním nebo skriptováním
  • angličtinu, budeš se muset domluvit s kolegy ze zahraničních poboček
  • schopnost se učit a adaptovat
  • hledání řešení jednotlivých požadavků projektu
  • umět svůj nápad dotáhnout do konce
  • výhodou bude pokud...
  • se orientuješ ve správě Windows domény, AD
  • zvládneš správu Linux serveru
  • zvládneš napsat playbook v Ansible
  • dobře znáš systém Codebeamer nebo TeamCity

Co nabízíme

CO TI MŮŽEME NABÍDNOUT?

  • práci, která dává smysl
  • zázemí úspěšné české společnosti s celosvětovou působností
  • neformální a přátelskou atmosféru, příjemné pracovní prostředí
  • možnost seznámit se s širokým spektrem technologií
  • práci v menším týmu
  • flexibilní pracovní dobu
  • podporu osobního rozvoje
  • systém zaměstnaneckých benefitů
  • spoustu akcí, na kterých se bavíme a vzájemně poznáváme