Node.JS developer

Obor: IT
Lokalita: Praha, Zlín, Hradec Králové, Bratislava
Druh úvazku: Plný úvazek | Částečný úvazek
Požadované vzdělání: Bc.
Zveřejněno: 12. 4. 2022

Ciklum Western Europe / CN Group je rychle rostoucí mezinárodní IT společnost, která se specializuje na vývoj softwarových řešení na míru. Působí na trhu takzvaného nearshoringu, kdy pracuje na zakázkách pro klienty z geograficky blízkých lokalit, především z německy mluvících zemí a Skandinávie. Máme pobočky v Praze, ve Zlíně, Bratislavě a Hradci Králové.
CN Group vznikla v roce 1994 a až do roku 2019 patřila dánským majitelům, což se významným způsobem obtisklo do její firemní kultury. Od roku 2021 je součástí globální vývojářské společnosti Ciklum.

Popis pozice

Vyvíjíme e-commerce platformu pro jeden z největších e-shopů v oblasti módy na německém trhu.

Týmový cíl: vybudovat věrnostní program, aby zákazníci mohli získávat a využívat bonusové body na webu a

v maloobchodních prodejnách.

Technologie, které jsou na projektu používány:

  •  BE: NodeJS (Express), TypeScript
  •  Database: MongoDB, PostgreSQL
  •  API: REST
  •  Další technologie a nástroje: Docker, Kubernetes, Travis, AWS, GCP, Kafka, BigQuery

Co hledáme

Developera, který by měl:

  • zkušenosti s NodeJS alespoň 3 roky
  •  znalost Typescriptu je výhodou
  •  zkušenost s Docker nebo Kubernetes je výhodou
  •  angličtinu- denní komunikace s kolegy ze zahraničí
  •  ochotu cestovat – 3krát až 4krát do roka na cca 4 dny

Co nabízíme

  • Dáme Vám svobodu: flexibilní pracovní dobu + home-office
  • Naše firemní kultura je otevřená Vašim nápadům
  • Užíváme si 5 týdnů dovolené a dodržujeme work-life balance
  • Máme více než 100 paralelně běžících projektů pro klienty ze zemí západní a severní Evropy, mezi kterými Vám umožníme rotaci. Naši zákazníci jsou z různých oblastí businessu – média, logistika, bezpečnost, telekomunikace, e-commerce, medical, ...
  • Angličtina je pro nás důležitá, mluvíme anglicky s klienty i s kolegy, proto můžete ke zdokonalení využít jazykové kurzy – angličtina, němčina, čeština (pro cizince)
  • Zdokonalujeme naše i Vaše hard a soft skills:
  • interní školení (Hackathon, coding dojo, hands on)
  • externí školení (semináře, kurzy..)
  • Budujeme IT komunitu (IT podcast Pod Vocasem, Czechitas, IT Girls, veřejné devtalks, CN University, výuka na státních univerzitách)
  • Milujeme firemní akce: teambuildingy, outdoor aktivity, Vltava Run, hokejové zápasy, pravidelné grilovačky, firemní snídaně + dodáváme ovoce na pracoviště
  • Další bonusy (referral bonus, multisport karta, příspěvek na stravování)

Benefity

stravenky, multisport karta a další