SOFTWARE TESTER

Obor: IT
Lokalita: Praha, Zlín, Hradec Králové, Bratislava
Druh úvazku: Plný úvazek | Částečný úvazek | Ostatní
Požadované vzdělání: Střední škola
Zveřejněno: 12. 4. 2022

Ciklum Western Europe / CN Group je rychle rostoucí mezinárodní IT společnost, která se specializuje na vývoj softwarových řešení na míru. Působí na trhu takzvaného nearshoringu, kdy pracuje na zakázkách pro klienty z geograficky blízkých lokalit, především z německy mluvících zemí a Skandinávie. Máme pobočky v Praze, ve Zlíně, Bratislavě a Hradci Králové.
CN Group vznikla v roce 1994 a až do roku 2019 patřila dánským majitelům, což se významným způsobem obtisklo do její firemní kultury. Od roku 2021 je součástí globální vývojářské společnosti Ciklum.

Popis pozice

Do našeho QA oddělení hledáme šikovné softwarové testery se znalostí automatizace. Máme přes 100 běžících projektů z různých odvětví a technologií. Pokud Vás baví přicházet věcem na kloub, hledat chyby a zkoušet možné i nemožné, ozvěte se, nejspíš hledáme právě Vás.

Co hledáme

Hledáme softwarové testery se znalostí:

  • Cypress / Selenium / Robot framework / Postman
  • HTML, CSS
  • REST API testing experience
  • Git
  • docker
  • angličtiny- budete komunikovat s kolegy na denní bázi

Co nabízíme

  • dáme Vám svobodu: flexibilní pracovní dobu + home-office
  • naše firemní kultura je otevřená Vašim nápadům
  • užíváme si 5 týdnů dovolené a dodržujeme work-life balance
  • máme více než 100 paralelně běžících projektů pro klienty ze zemí západní a severní Evropy, mezi kterými Vám umožníme rotaci. Naši zákazníci jsou z různých oblastí businessu – média, logistika, bezpečnost, telekomunikace, e-commerce, medical, ...
  • angličtina je pro nás důležitá, mluvíme anglicky s klienty i s kolegy, proto můžete ke zdokonalení využít jazykové kurzy – angličtina, němčina, čeština (pro cizince)
  • zdokonalujeme naše i Vaše hard a soft skills:
  • interní školení (Hackathon, coding dojo, hands on)
  • externí školení (semináře, kurzy...)
  • budujeme IT komunitu (IT podcast Pod Vocasem, Czechitas, IT Girls, veřejné devtalks, CN University, výuka na státních univerzitách)
  • milujeme firemní akce: teambuildingy, outdoor aktivity, Vltava Run, hokejové zápasy, pravidelné grilovačky, firemní snídaně + dodáváme ovoce na pracoviště

Benefity

příspěvek na stravování, multisport karta a další...