Technický inženýr v terénu

Obor: Stavebnictví | Technologie a technika
Lokalita:
Druh úvazku: Plný úvazek
Požadované vzdělání: Ing.
Zveřejněno: 13. 4. 2022

Poskytujeme nejmodernější nářadí, inovativní technologie, software a vynikající služby pro profesionály ve stavebnictví. Jsme hrdí na jméno značky budované více než 75 let, s 32 000 zaměstnanci ve více než 120 zemích. V Hilti oceníte jedinečnou firemní kulturu založenou na uznání hodnot každého člena týmu, možnosti růstu a vzájemné podpory. Jsme si jistí, že Hilti je skvělým místem pro uplatnění vašich zkušeností a rozvoj vašich schopností ve Vaší dlouhodobé kariéře.

Na technickém oddělení navrhujeme montované konstrukce pro TZB trasy a technologie, systémy kotvení a protipožární systémy. Pracujeme na významných stavebních projektech, spolupracujeme s projekčními kancelářemi a konstruktéry. Dlouhodobě patříme mezi nejlepší zaměstnavatele jak v České republice, tak celosvětově.

Popis pozice

Jak vypadá práce na této pozici?

  • Proaktivní navštěvování projekčních kanceláří v rámci šíření způsobu návrhu Hilti produktů/softwarů
  • Ukázky efektivních postupů provádění Hilti produktů/technických řešení na stavbách
  • Úzká spolupráce s Hilti obchodními poradci při realizaci našich technických řešení na stavbách
  • Školení realizačních firem pro správné použití Hilti kotevních a montážních systémů
  • Reprezentace na konferencích a odborných seminářích

Co hledáme

  • VŠ - technický směr nebo stavební škola
  • TZB zaměření výhodou
  • Komunikativnost, schopnost řešení problémů
  • Schopnost pracovat a rychle se rozhodovat v časově náročných situacích
  • Prezentační dovednosti
  • Týmový hráč
  • Iniciativnost a nadšení pro nové poznatky
  • Flexibilita (občasné služební cesty v rámci ČR a SR)

Co nabízíme

Pokud je pro Vás podstatný nejen profesní, ale i osobní rozvoj, tak je Hilti určitě správná volba. Vážíme si zkušených profesionálů i absolventů. Díky propracovanému systému školení a intenzivní týmové spolupráci umíme zkušenosti sdílet a rychle začlenit nově příchozí členy týmu.

  • Jeden z nejlepších zaměstnavatelů v ČR
  • Remote working
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost kariérního rozvoje v ČR i v zahraničí
  • 5 týdnů dovolené
  • Sickdays
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Finanční příspěvky při různých událostech – svatba, narození dítěte, pracovní výročí
  • Proplacení 14 dnů nemocenské v 100 % výši
  • Multisport karta
  • Spoločenské aktivity v rámci organizace (sportovní, rodinné, teambuidlingové)