Java Developer

Obor: IT
Lokalita: Brno
Druh úvazku: Plný úvazek | Částečný úvazek
Požadované vzdělání: Střední škola
Zveřejněno: 14. 4. 2022

Spojením společností Atos Origin a Siemens IT Solutions and Services vznikla v roce 2011 společnost Atos, která dnes působí v 66 zemích po celém světě a zaměstnává přibližně 86 000 odborníků, z toho téměř 400 v České republice.
Naší hlavní předností je více než třicetiletá mezinárodní zkušenost v oborech jako vysoce moderní transakční služby, systémová integrace, řízené služby a konzultace. Snažíme se jít neustále kupředu a pracovat s nejnovějšími dostupnými technologiemi.

Popis pozice

  • Spolupráce na mezinárodních projektech v oblasti kybernetické bezpečnosti
  • Spolupráce s vývojovým týmem v Brně i kolegy v zahraničí
  • Vývoj softwarových řešení na poli správy uživatelských identit a řízení přístupu
  • Vývoj za použití standardizovaných agilních procesů a nástrojů (metodologie scrum, Java, Eclipse, NetBeans, SVN, Maven, Ant, Jenkins, SonarQube...)
  • Programování pomocí jazyka Java a webových technologií

  • Znalost programovacího jazyka Java, získaná certifikace výhodou
  • Znalost webových technologií výhodou
  • Znalost LDAP či Active Directory výhodou
  • Dlouhodobá účast na projektu
  • Dobrá úroveň angličtiny, znalost němčiny či francouzštiny výhodou

Co nabízíme

Ve spolupráci s kolegy v Německu a ve Francii vyvíjíme řešení v oblasti kybernetické bezpečnosti se zaměřením na správu uživatelských identit a řízení přístupu (Identity and Access Management). Naše řešení umožňují řízení jednotného přístupu k informačním systémům v heterogenním prostředí, zejména v rámci velkých organizací.

Benefity

  • Plný nebo částečný úvazek
  • 6 týdnů dovolené (4 týdny + 2 týdny placeného volna)
  • Flexibilní pracovní doba, remote working
  • Plán osobního rozvoje na každý rok (školení hard skills / soft skills) včetně možnosti certifikací, například Java SE Programmer
  • Systém benefitů kafeterie (až do výše 14 tis.Kč/ročně)
  • Příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění
  • Stravenkový paušál
  • Mobilní telefon (+ firemní tarif i pro soukromé účely), služební notebook
  • MultiSport karta
  • Nadstandartní lékařská péče
  • Podporu buddyho pro zaškolení do používaných technologií a procesů