Junior ABAP Developer

Obor: IT
Lokalita: Praha, Vysoké Mýto
Druh úvazku: Plný úvazek
Požadované vzdělání: Střední škola
Zveřejněno: 14. 4. 2022

Spojením společností Atos Origin a Siemens IT Solutions and Services vznikla v roce 2011 společnost Atos, která dnes působí v 66 zemích po celém světě a zaměstnává přibližně 86 000 odborníků, z toho téměř 400 v České republice.
Naší hlavní předností je více než třicetiletá mezinárodní zkušenost v oborech jako vysoce moderní transakční služby, systémová integrace, řízené služby a konzultace. Snažíme se jít neustále kupředu a pracovat s nejnovějšími dostupnými technologiemi.

Popis pozice

  • Spoluodpovědnost za analýzu požadavků, spolupráci při návrhu řešení, programování, unit testy, debugging a vytváření technické dokumentace
  • Vývoj v ABAP, JavaScript a HTML 5
  • Spolupráce s ostatními vývojáři a konzultanty
  • Kooperace na přípravě nabídek
  • Vytváření technické dokumentace a manuálů
  • Dodávka služeb ve vysoké kvalitě

Co hledáme

  • SŠ/VŠ vzdělání (ekonomického/technického zaměření)
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Zkušenosti s SAP ABAP, SAP Fiori, Web service, RFC a integracemi obecně výhodou
  • Zájem o programování a informační technologie
  • Ochota učit se novým věcem

Co nabízíme

  • Účast na mezinárodních projektech
  • Možnost kariérního růstu v rámci organizace
  • Podporu buddyho pro zaškolení do používaných technologií a procesů

Benefity

  • 6 týdnů dovolené (4 týdny + 2 týdny placeného volna)
  • Flexibilní pracovní doba a možnost práce z domova
  • Plán osobního rozvoje na každý rok (školení hard skills / soft skills) včetně možnosti certifikací
  • Systém benefitů Cafetérie (až do výše 14 tis. Kč/ročně)
  • Příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění
  • Stravenkový paušál
  • Mobilní telefon (+ firemní tarif i pro soukromé účely), služební notebook
  • Multisport karta
  • Nadstandartní lékařská péče
  • Občerstvení na pracovišti (ovocné dny, káva, voda, čaj)
  • Přátelský kolektiv, sportovní výzvy, pizza/zmrzlinové dny