(Junior) Projektant elektro pro průmyslovou automatizaci

Obor: Automatizace a robotika | Elektrotechnika
Lokalita: Jinonická 80, 158 00 Praha 5
Druh úvazku: Plný úvazek
Požadované vzdělání: Ing.
Zveřejněno: 14. 4. 2022

Již 33 let patříme mezi hlavní partnery pro významné hráče v oblasti výroby potravin a nápojů, strojírenství, automobilového průmyslu, výroby stavebních hmot a dalších na domácím trhu i v zahraničí. Jsme autorizovaným školicím střediskem Siemens a zakládajícím partnerem Národního centra průmyslu 4.0. Zabezpečujeme řídicí a informační systémy pro výrobní procesy a technologie, dodávky HW a SW, kurzy a školení a servis a podporu systémů 24/7. Je nás skoro 100 a dosahujeme obratu téměř 400 milionů korun.

Popis pozice

Právě teď do našeho týmu hledáme kolegu nebo kolegyni, který/á bude zodpovědný především za tvorbu projektové elektro dokumentace pro automatizační projekty v oblasti procesů i automatizaci strojů a výrobních linek.

Vaším úkolem bude:

  • práce v projekčním týmu i samostatná projekční činnost
  • tvorba projektové dokumentace elektro pro oblast průmyslové automatizace v prostředí EPLAN Electric-P8
  • projektování kabelových tras v prostředí AutoCad (2D)
  • konstrukce elektro částí technologií pro průmysl
  • spolupráce s externími dodavateli elektro
  • spolupráce při činnostech uvádění technologie do chodu

Co hledáme

  • vzdělání v oblasti elektrotechniky
  • §5 a vyšší dle vyhlášky č.50/1978 Sb. o odborné způsobilosti
  • alespoň základní zkušenosti s tvorbou elektro dokumentace
  • znalost prostředí EPLAN výhodou
  • zájem o průmyslovou automatizaci
  • týmového ducha, kdy občas uvítáte pomoc a jindy podpoříte druhé
  • zájem o nové trendy a ochotu neustrnout na místě
  • angličtinu nebo němčinu na komunikativní úrovni (na perfektní gramatice nelpíme)
  • řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič

Co nabízíme

  • práci v dobře zavedené české firmě
  • příjemnou nekorporátní firemní kulturu a přátelský tým
  • tvůrčí práci na rozmanitých projektech v ČR i v zahraničí (více na www.sidat.cz/reference)
  • profesní rozvoj díky zajímavým projektům a dalšímu vzdělávání
  • příležitost i pro ty, kteří nesplňují všechny naše požadavky, ale vycítíme z nich nadšení a zápal
  • kanceláře na Praze 5 s vlastním parkovištěm i dobrou dostupností MHD

Benefity

  • 5 týdnů dovolené + 2 sickdays
  • plně hrazené stravenky
  • příspěvek na penzijní a životní pojištění dle odpracovaných let
  • karta Multisport