(Junior) Obchodní zástupce pro komplexní automatizaci a informatiku

Obor: Prodej | Automatizace a robotika
Lokalita: Jinonická 80, 158 00 Praha 5
Druh úvazku: Plný úvazek
Požadované vzdělání: Ing.
Zveřejněno: 14. 4. 2022

Již 33 let patříme mezi hlavní partnery pro významné hráče v oblasti výroby potravin a nápojů, strojírenství, automobilového průmyslu, výroby stavebních hmot a dalších na domácím trhu i v zahraničí. Jsme autorizovaným školicím střediskem Siemens a zakládajícím partnerem Národního centra průmyslu 4.0. Zabezpečujeme řídicí a informační systémy pro výrobní procesy a technologie, dodávky HW a SW, kurzy a školení a servis a podporu systémů 24/7. Je nás skoro 100 a dosahujeme obratu téměř 400 milionů korun.

Popis pozice

Právě teď do Divize obchodního rozvoje hledáme kolegu nebo kolegyni, který/á bude připravovat nabídky na řešení dílčích či komplexních úloh v oblasti komplexní automatizace a výrobní informatiky.

Vaším úkolem bude:

  • příprava podkladů do nabídek řešení a účast na jednáních s potenciálními zákazníky
  • propagování firemních řešení v oblasti komplexní automatizace a výrobně informačních systémů formou přímých kontaktů s existujícími a s potenciálními zákazníky

  • technické vzdělání a zájem o oblast řídících nebo informačních systémů pro výrobu
  • angličtina na komunikativní úrovni (na perfektní gramatice nelpíme)
  • základní znalost firemních procesních aplikací PLC, vizualizačních aplikací kategorie HMI/SCADA a řešení na bázi DCS používaných v oblasti komplexní automatizace

Co nabízíme

  • práci v dobře zavedené české firmě
  • příjemnou nekorporátní firemní kulturu a přátelský tým
  • tvůrčí práci na rozmanitých projektech v ČR i v zahraničí (více na www.sidat.cz/reference)
  • profesní rozvoj díky zajímavým projektům a dalšímu vzdělávání
  • příležitost i pro ty, kteří nesplňují všechny naše požadavky, ale vycítíme z nich nadšení a zápal
  • kanceláře na Praze 5 s vlastním parkovištěm i dobrou dostupností MHD

Benefity

  • 5 týdnů dovolené + 2 sickdays
  • plně hrazené stravenky
  • příspěvek na penzijní a životní pojištění dle odpracovaných let
  • karta Multisport