Asistent projektu v průmyslové automatizaci

Obor: Automatizace a robotika
Lokalita: Jinonická 80, 158 00 Praha 5
Druh úvazku: Částečný úvazek | Trainee program
Požadované vzdělání: Střední škola
Zveřejněno: 14. 4. 2022

Již 33 let patříme mezi hlavní partnery pro významné hráče v oblasti výroby potravin a nápojů, strojírenství, automobilového průmyslu, výroby stavebních hmot a dalších na domácím trhu i v zahraničí. Jsme autorizovaným školicím střediskem Siemens a zakládajícím partnerem Národního centra průmyslu 4.0. Zabezpečujeme řídicí a informační systémy pro výrobní procesy a technologie, dodávky HW a SW, kurzy a školení a servis a podporu systémů 24/7. Je nás skoro 100 a dosahujeme obratu téměř 400 milionů korun.

Popis pozice

Právě teď do našeho týmu hledáme kolegu nebo kolegyni, který/á bude zodpovědný/á za dílčí činnosti v divizi průmyslové automatizace.

Vaším úkolem bude:

  • spolupráce na návrhu, vývoji a následném testování a oživování řídicích systémů pro technologických procesů
  • spolupráce na návrhu, vývoji, testování a oživování systémů sběru a reportování výrobních dat
  • oživování systémů a jejich uvádění do provozu ve spojení s automatizovanými technologiemi, v ČR i zahraničí dle časových možností

  • technické vzdělání a zájem o oblast řídících nebo informačních systémů pro výrobu
  • komunikativní znalost angličtiny nebo němčiny (na perfektní gramatice nelpíme)
  • řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič
  • docházku cca 1-2 dny v týdnu a dlouhodobou spolupráci
  • povědomí o programování PLC, HMI/SCADA systémů nebo databázových aplikací
  • §5 a vyšší dle vyhlášky č.50/1978 Sb. o odborné způsobilosti v elektrotechnice, nebo budete elektrotechnické vzdělání ukončovat

Co nabízíme

  • úvazek a pracovní dobu, které se dají skloubit se studijními povinnostmi
  • možnost profesního rozvoje díky zajímavým projektům v ČR i zahraničí
  • podporu při přechodu z čistě akademické půdy do praxe
  • prostor pro uplatnění Vašich myšlenek a řešení v nekorporátním prostředí
  • příležitost i pro ty, kteří nesplňují všechny naše požadavky, ale vycítíme z nich nadšení a zápal