Frontend developer React

Obor: IT
Lokalita: Praha, Hradec Králové
Druh úvazku: Plný úvazek
Požadované vzdělání: Bc.
Zveřejněno: 14. 4. 2022

Jsme DAMIDEV a máme jasno - vyvíjíme mobilní a webové aplikace na míru. Softwarová řešení tvoříme nadšeně již více než 10 let! Tvoříme například aplikace, které pomáhají s expedicí ve skladech v Albi, dále díky nám mohou uživatelé po celé Evropě používat bikesharingovou aplikaci Freebike a jako takovou třešničkou na dortu budujeme sociální síť pro umělce CrowningArts. Zajímá tě víc? O naší kultuře, projektech a pracovních příležitostech se dozvíš u nás na webu.

Popis pozice

Hledáme do týmu zapáleného kolegu, který si poradí s frameworkem ReactJS!
Jaký projekt na tebe čeká?
Začneš pracovat na komunitní síti pro umělce – platformě, na které se budou potkávat a vzájemně se inspirovat statisíce uživatelů. Tenhle projekt už je nastartovaný, ty zhodnotíš jeho aktuální stav a budeš pokračovat v jeho zlepšení. Máme pro tebe ale do budoucna připravené i další projekty, takže pokud ti je blízký trading a crypto svět, budeš se podílet na tvorbě úplně nových věcí.

Očekáváme od tebe, že se v projektu najdeš, obohatíš ho vlastní iniciativou a budeš mít chuť tvořit výsledek, který bude prospěšný statisícům uživatelů.
  • Front-end vývoj, vývoj SPA (Single page application)
  • Skvělou znalost TypeScriptu
  • Pokročilou znalost Reactu, práci s hooky a React ekosystémem, popřípadě NextJS
  • Používání robustní knihovny pro state management (Redux/MobX)
  • Tvorbu responzivního pixel-perfect designu se znalostí CSS preprocesorů (SASS, LESS)
  • Znalost nástrojů jako je Webpack a Babel
S čím se setkáš?
Vzájemné code-review je samozřejmostí (čistý kód, design patterns, name it). Rozhodně jsme otevřeni novým technologiím – vývojáři se plně podílejí na návrhu aplikace a mají možnost představit nové improvements.
  • React a NextJS
  • TypeScript, CSS, SCSS, CSS in JS
  • Práce s GraphQL a REST API
  • Vývoj komponent ve Storybooku, vizuální testování pomocí Chromaticu
  • Code Quality nástroji jako je ESLint, Prettier, Husky
  • Testování pomocí Cypressu a dalších nástrojů
  • Kooperace se specializovaným QA teamem, který tvou práci důkladně otestuje
Výhodou ti bude:
  • Zkušenost s optimalizací velikosti a rychlosti aplikace
  • Znalost GraphQL API
  • Zkušenost s vývojem ve Storybooku
  • Znalost nástrojů pro testování jako je Cypress, Jest, Chromatic apod.
  • Předchozí práce s dockerem
  • Znalost dalších programovacích jazyků a obecného přehledu ve vývoji webových aplikací
  • Zkušenost s vývojem aplikace obsahující stovky či tisíce samostatných komponent
  • Předchozí práce na projektu, který používá více než 10 000 lidí
  • Předchozí práce na projektu, který prošel penetračními a performance testy

Co nabízíme

Fajnovou atmosféru s kolegy, kteří jsou dostatečně ambiciózní a rádi se baví. Dynamickou firemní kulturu a nové kanceláře v budově Visionary v Praze s vlastním pódiem připraveným na odborné eventy, nebo třeba filozofické večery. Hradecká kancelář má spíš rodinnější atmosféru a nepřekvapí tě tu během pátečního odpoledne třeba vodní dýmka.
  • Velký prostor pro rozvoj
  • Epesní teambuildingy a další firemní akce
  • Zajímavou práci na významném projektu
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Multisport kartu