TEST ENGINEER PRO ZDRAVOTNICKÉ PŘÍSTROJE V KARDIOLOGII

Obor: Elektrotechnika a energetika
Lokalita: Evropská 423/178, 160 00 Prague 6-Vokovice, Czechia
Druh úvazku: Plný úvazek
Požadované vzdělání: Střední škola

BTL Medical Technologies s.r.o. je mezinárodní výrobce nejmodernějších zdravotnických zařízení pro fyzioterapii, kardiologii a estetickou medicínu.

Jsme stabilní česká společnost s mezinárodním působením.

Zakládáme si na kvalitě a inovacích. Baví nás nejnovější technologie a každým naším produktem posouváme hranice možného.

Naše produkty pomáhají zvyšovat kvalitu života lidí na celém světě.

Popis pozice

Hledáme technika pro vývojové testy, který by rozšířil vývojový tým zabývající se vývojem elektronických zdravotnických přístrojů. Naším cílem je vyvíjet nová a inovativní elektronická zařízení v oblasti kardiologie.

Jako součást vývojového týmu můžeš pracovat na:

  • Tvorbě metodik a provádění testů ověřujících elektrické i neelektrické parametry vývojových prototypů.
  • Návrhu metodik měření veličin, podpoře a zpracování dat laboratorních testů.
  • Spolupracovat na vývoji a výzkumu generátorů, měřicích zařízení a jiných součástí pracujících s elektrickými i neelektrickými fyzikálními veličinami.

Co hledáme

Očekáváme od Tebe tyto dovednosti a zkušenosti:

  • Základní znalost elektronických měření a měřicích metod, ochota a schopnost učit se a pochopit nové věci i mimo hranice elektroniky, ochota práce v dynamickém multioborovém kolektivu, alespoň základní znalost anglického jazyka (slovem i písmem).

Co bude plus:

  • Praktická zkušenost s měřením a zpracováním měřených dat v laboratorním prostředí či zdravotnictví.
  • Výhodou jsou znalosti standardů IEC/ČSN pro elektronické přístroje.
  • Výhodou jsou i znalosti z oblasti termiky a elektromagnetického pole.

Co nabízíme

Co Ti společnost nabízí:

  • Práci, která dává smysl.
  • Zázemí úspěšné české společnosti s celosvětovou působností.
  • Neformální a přátelskou atmosféru, příjemné pracovní prostředí.
  • Možnost seznámit se s širokým spektrem technologií a oborů.
  • Práci v menším týmu.
  • Flexibilní pracovní dobu.
  • Podporu osobního rozvoje.
  • Systém zaměstnaneckých benefitů.
  • Spoustu akcí, na kterých se bavíme a vzájemně poznáváme.