Technický inženýr - brigáfa

Obor: Stavebnictví | Technologie a technika
Lokalita:
Druh úvazku: Částečný úvazek
Požadované vzdělání: Bc.
Zveřejněno: 14. 4. 2022

Jsme mezinárodní společnost poskytující komplexní technická řešení pro stavbu, nejmodernější nářadí a vynikající služby. Na technickém oddělení navrhujeme montované konstrukce pro TZB trasy a technologie, systémy kotvení a protipožární systémy. Pracujeme na významných stavebních projektech, spolupracujeme s projekčními kancelářemi a konstruktéry.
Dlouhodobě patříme mezi nejlepší zaměstnavatele jak v České republice, tak celosvětově (v roce 2021 jsme byli oceněni jako jedni z nejlepších zaměstnavatelů společností Great Place to Work®).

Popis pozice

Mezinárodní společnost HILTI poskytující komplexní technická řešení pro stavbu hledá studenty do technického týmu inženýrů.

Hlavní náplní práce je návrh montovaných ocelových konstrukcí pro TZB trasy a technologie, systémů kotvení a protipožárních systémů. Spolu s našimi inženýry v terénu pracujeme na významných stavebních projektech a také spolupracujeme s projekčními kancelářemi a konstruktéry.

Jak vypadá práce na této pozici?

  • Navrhování nosných konstrukcí v Autocadu, Revitu, Hilti 3D softwaru pro TZB trasy a technologie
  • Budete pravá ruka našich inženýrů v terénu, případně obchodních poradců
  • Součástí role je i navštěvování zákazníků na stavbách

Kariéra v Hilti znamená příležitost stát se součástí týmu, kde můžete aplikovat své nápady, zkušenosti, ale také možnost učit se od velmi zkušených kolegů (téměř 30 % zaměstnanců je v Hilti déle než 10 let).

Máme výjimečnou firemní kulturu založenou na péči o zaměstnance a dosahování výsledků.

Co hledáme

  • SŠ/VŠ student stavebního zaměření
  • Ochota učit se novým věcem
  • AutoCad, Excel, Navisworks, Revit, RSTAB, PDMS jsou výhodou
  • Inženýrsky způsob myšlení a odpovědný přístup k práci
  • Samostatnost a rozhodnost

Co nabízíme

Máme skvělý tým lidí s různorodými zkušenostmi, což podle našeho názoru vytváří živé a inovativní prostředí pro produktivní týmovou spolupráci. Vážíme si zkušených profesionálů, a díky propracovanému systému školení a intenzivní týmové spolupráci umíme zkušenosti sdílet a rychle začlenit do týmu i nováčky bez předchozí praxe v oboru.

Benefity

  • Atraktivní ohodnocení (200 Kč/hod)
  • Firemní notebook
  • Možnost částečného remote workingu po zapracování
  • Příležitost absolvovat stáž v zahraničí – na Hilti centrále v Lichtenštejnsku
  • Možnost v dlouhodobém horizontu pro pokračování kariéry v Hilti na plný úvazek
  • Posilovna na centrále
  • Teambuildingové aktivity