Technický inženýr - brigáfa

Obor: Stavebnictví | Technologie a technika
Lokalita:
Druh úvazku: Částečný úvazek
Požadované vzdělání: Bc.
Zveřejněno: 14. 4. 2022

Poskytujeme nejmodernější nářadí, inovativní technologie, software a vynikající služby pro profesionály ve stavebnictví. Jsme hrdí na jméno značky budované více než 75 let, s 32 000 zaměstnanci ve více než 120 zemích. V Hilti oceníte jedinečnou firemní kulturu založenou na uznání hodnot každého člena týmu, možnosti růstu a vzájemné podpory. Jsme si jistí, že Hilti je skvělým místem pro uplatnění vašich zkušeností a rozvoj vašich schopností ve Vaší dlouhodobé kariéře.

Na technickém oddělení navrhujeme montované konstrukce pro TZB trasy a technologie, systémy kotvení a protipožární systémy. Pracujeme na významných stavebních projektech, spolupracujeme s projekčními kancelářemi a konstruktéry. Dlouhodobě patříme mezi nejlepší zaměstnavatele jak v České republice, tak celosvětově.

Popis pozice

Mezinárodní společnost HILTI poskytující komplexní technická řešení pro stavbu hledá studenty do technického týmu inženýrů.

Hlavní náplní práce je návrh montovaných ocelových konstrukcí pro TZB trasy a technologie, systémů kotvení a protipožárních systémů. Spolu s našimi inženýry v terénu pracujeme na významných stavebních projektech a také spolupracujeme s projekčními kancelářemi a konstruktéry.

Jak vypadá práce na této pozici?

  • Navrhování nosných konstrukcí v Autocadu, Revitu, Hilti 3D softwaru pro TZB trasy a technologie
  • Budete pravá ruka našich inženýrů v terénu, případně obchodních poradců
  • Součástí role je i navštěvování zákazníků na stavbách

Kariéra v Hilti znamená příležitost stát se součástí týmu, kde můžete aplikovat své nápady, zkušenosti, ale také možnost učit se od velmi zkušených kolegů (téměř 30 % zaměstnanců je v Hilti déle než 10 let).

Máme výjimečnou firemní kulturu založenou na péči o zaměstnance a dosahování výsledků.

Co hledáme

  • SŠ/VŠ student stavebního zaměření
  • Ochota učit se novým věcem
  • AutoCad, Excel, Navisworks, Revit, RSTAB, PDMS jsou výhodou
  • Inženýrsky způsob myšlení a odpovědný přístup k práci
  • Samostatnost a rozhodnost

Co nabízíme

Máme skvělý tým lidí s různorodými zkušenostmi, což podle našeho názoru vytváří živé a inovativní prostředí pro produktivní týmovou spolupráci. Vážíme si zkušených profesionálů, a díky propracovanému systému školení a intenzivní týmové spolupráci umíme zkušenosti sdílet a rychle začlenit do týmu i nováčky bez předchozí praxe v oboru.

Benefity

  • Atraktivní ohodnocení (200 Kč/hod)
  • Firemní notebook
  • Možnost částečného remote workingu po zapracování
  • Příležitost absolvovat stáž v zahraničí – na Hilti centrále v Lichtenštejnsku
  • Možnost v dlouhodobém horizontu pro pokračování kariéry v Hilti na plný úvazek
  • Posilovna na centrále
  • Teambuildingové aktivity