Reliability Engineer

Obor: Potravinářství | Technologie a technika | Výroba a průmysl
Lokalita: Poříčí nad Sázavou
Druh úvazku: Plný úvazek
Požadované vzdělání: Ing.
Zveřejněno: 26. 4. 2022

Společnost Mars Wrigley je největší soukromá celosvětová firma v oblasti výroby potravin a krmiv. Její nejznámější výrobky jsou Mars, Twix, Milky Way, M&M's, Snickers, Skittles, Orbit, Uncle Ben's, Pedigree, Whiskas, Sheba, Royal Canin.

V Poříčí nad Sázavou byla vybudována na zelené louce továrna s 350 spolupracovníky, která se postupně stala jednou z nejdůležitějších a nejmodernějších v celosvětovém kontextu. Výrobky se odtud distribuují do 60 zemí světa. Společnost stále modernizuje a aktuálně se připravuje na spuštění nové linky na výrobu zmrzlinových čokoládových tyčinek Mars a Snickers.

Popis pozice

Reliability Engineer zodpovídá za snížení neplánovaných ztrát TRS prostřednictvím neustálého zlepšování údržby zařízení a investiční strategie, aby umožnil konzistentní výkon továrny. Mezi jeho hlavní náplň práce patří:
  • Sestavuje a rozvíjí strategii údržby pro svěřenou oblast
  • Identifikuje aktivity a vede týmy zaměřené na zvyšování spolehlivosti a snížení množství poruch
  • Provádí analýzu dat spolehlivosti zařízení a pravidelně reportuje vliv provedených aktivit na výkon továrny
  • Posuzuje stav majetku a zajišťuje, že veškeré vybavení je v souladu s regionálními požadavky, jejichž cílem je eliminace rizik v oblasti kvality, bezpečnosti a bezpečnosti potravin
  • Implementuje malé a střední projekty
  • Zodpovídá za předání nových aktiv z inženýrských projektů do péče údržby
  • Koučuje a vede členy oddělení údržby a výroby při řešení komplexních problémů až po nalezení základní příčiny.

  • VŠ vzdělání technického směru, příp. SŠ s praxí min. 5 let
  • Plynulá znalost anglického jazyka (slovem i písmem) min. na úrovni B2
  • Znalost MS Office, SAP
  • Porozumění a zkušenosti s inženýrskými technologiemi
  • Pracovní zkušenost z technických oborů
  • Předchozí zkušenost s vedením projektů zaměřených na spolehlivost a zlepšování a/nebo zkušenosti s projektovým managementem výhodou
  • Komunikativnost, systematičnost, zodpovědnost

Co nabízíme

  • Zázemí silné mezinárodní společnosti
  • Příležitost učit se od zkušených kolegů, podílet se na zajímavých projektech
  • Možnost dalšího růstu v rámci společnosti
  • Konkurenceschopné finanční hodnocení + roční bonus dle výsledků společnosti

Benefity

  • 5 týdnů dovolené
  • Poukázky za vzornou docházku až 12.000 Kč/rok
  • Profesionálně vybavené fitness v rámci pracoviště zdarma
  • Možnost občasné práce z domova
  • Dotované stravování ve firemní kantýně (hlavní chod kolem 40 Kč), nápoje na pracovišti zdarma
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • A mnoho dalších benefitů