Android developer

Obor: IT
Lokalita: Praha, Hradec Králové
Druh úvazku: Plný úvazek
Požadované vzdělání: Střední škola
Zveřejněno: 14. 4. 2022

Jsme DAMIDEV a máme jasno - vyvíjíme mobilní a webové aplikace na míru. Softwarová řešení tvoříme nadšeně již více než 10 let! Tvoříme například aplikace, které pomáhají s expedicí ve skladech v Albi, dále díky nám mohou uživatelé po celé Evropě používat bikesharingovou aplikaci Freebike a jako takovou třešničkou na dortu budujeme sociální síť pro umělce CrowningArts. Zajímá tě víc? O naší kultuře, projektech a pracovních příležitostech se dozvíš u nás na webu.

Popis pozice

Hledáme posilu našeho Android týmu!

S ČÍM NÁM MŮŽEŠ POMOCI

Čeká na tebe myslivecká aplikace, která umožňuje rezervace posedů a uskutečňování naháňek. Honci i střelci se v reálném čase vidí na mapě a označují místa, kde byla viděna, nebo střelena zvěř.

Dále tvoříme například aplikaci pro světovou módní značku M&S, aktuálně se věnujeme její nové podobě.

Díky nám mohou obyvatelé různých metropolí po celé Evropě využívat bikesharing aplikaci Freebike, přes kterou si kolo půjčuje aktuálně 44 000 aktivních uživatelů na platformě Android.

V neposlední řadě se zaměřujeme na paperless projekty, kterými zvyšujeme efektivitu vnitropodnikových procesů našim partnerům, čekají tě tedy i aplikace pro skladová řešení.

Vždy dbáme na design, architekturu a funkčnost aplikací. Jdeš do toho s námi?

Vlastní iniciativu, chuť vytvářet appky a spolupracovat s týmem mladých seniorů na nejrůznějších projektech.

  • Vývoj Android aplikací, architektura, views a aplikační logika
  • Dobrou znalost Kotlinu či Javy
  • Využívání REST API a GraphQL API pro komunikaci se servery
  • Práci s SQLite databází v zařízení
  • Vývoj s nejnovějšími technologiemi nad architekturou MVVM

S čím se setkáš

Na našich projektech si vyzkoušíš práci s technologiemi ze všech oblastí vývoje pro Android a profesionální přístup k čistotě a udržitelnosti kódu.

  • Vzájemná code-reviews, design patterns či pair-coding
  • Jazyky: Kotlin, SQL, GQL, YML, XML
  • Architektura: MVVM, MVI, BloC (Flutter)
  • Nástroje a knihovny: Coroutines, Compose, Ktor, Koin (DI), Retrofit, Apollo (GQL), Room (DB), Navigation component, Material design, Firebase
  • Android Jetpack (Paging, Navigation, LiveData), Kotlin Flows
  • Git flow, CI / CD: GitLab pipelines

Výhodou ti bude

  • Zkušenost s vývojem Android aplikací ze všech jeho oblastí
  • Znalost Dartu (tvorba Flutter aplikací)
  • Práce s Firebase, Google Analytics a Sentry
  • Práce v týmu a analytické myšlení
  • Zkušenost s komunikací s API
  • Orientace ve Figmě, ze které si budeš tahat vše potřebné

Co nabízíme

Spolupráci na projektech, které mají smysl. Fajnovou atmosféru s kolegy, kteří jsou dostatečně ambiciózní a rádi se baví. Pružnou komunikaci, issue solving a vystajlované kanceláře.

  • Upřímný dialog na všech úrovních
  • Prostředí, které ti umožní vyrůst tak rychle, jak budeš sám chtít
  • Epesní teambuildingy a další firemní akce
  • Zajímavou práci pro známé společnosti
  • Možnost si uzpůsobit časovou dotaci
  • Multisport kartu
  • Anglické konverzační dýchánky
  • Prostor pro vzdělávání v rámci pracovní doby
  • Sušenky a ovoce nesmí chybět

Využij možnosti se podílet na dost zajímavé a kreativní práci. Přijde ti naše filozofie poutavá? Napiš nám, rádi ti dáme příležitost ukázat, co v tobě je!