PHP developer

Obor: IT
Lokalita: Praha, Hradec Králové
Druh úvazku: Plný úvazek | Částečný úvazek
Požadované vzdělání: Střední škola
Zveřejněno: 14. 4. 2022

Jsme DAMIDEV a máme jasno - vyvíjíme mobilní a webové aplikace na míru. Softwarová řešení tvoříme nadšeně již více než 10 let! Tvoříme například aplikace, které pomáhají s expedicí ve skladech v Albi, dále díky nám mohou uživatelé po celé Evropě používat bikesharingovou aplikaci Freebike a jako takovou třešničkou na dortu budujeme sociální síť pro umělce CrowningArts. Zajímá tě víc? O naší kultuře, projektech a pracovních příležitostech se dozvíš u nás na webu.

Popis pozice

Pojď s námi posouvat inovativní IoT projekt!

ČIDLA, PAYLOADY A VYKRESLOVÁNÍ GRAFŮ

Představujeme náš oblíbený projekt Tanix. Jedná se o unikátní platformu internetu věcí, která zajišťuje komplexní rozhraní pro monitoring, správu, alarmní hlášení, historii a analýzu dat z hardwarových čidel a měřidel.

Do tohoto portálu jsou implementovaná čidla i senzory, které aktuálně po celé ČR měří kvalitu ovzduší a to nejenom ve venkovních prostorech. S napojením na alarmní události je pak pružně možné na tyto stavy reagovat.

Platforma podporuje velké množství různorodých zařízení, která fungují na sítích LoRaWAN (poskytovanou Českými Radiokomunikacemi), The Things Network, NB-IoT a ty budeš mít na starosti propojení právě internetu věcí s těmito moderními sítěmi.

Dle druhu zařízení je možné měřit nepřeberné množství veličin v různých odvětvích, jako například: teplota, vlhkost, CO2, prašnost, UV index, napětí, stavová čidla (spínače), vibrační čidla (výrobní zařízení) a téměř 50 dalších.

Práce na Tanixu je rozhodně výzva, ale taková, která pomáhá zefektivňovat procesy.

Orientovanost na projekt, vlastní iniciativu a chuť vytvářet portál, který svou přehledností a promyšlenou funkcionalitou šetří čas na různých místech.

  • Dobrou znalost jakéhokoli PHP MVC frameworku (Laravel, Symfony, Yii,...)
  • Dobrou znalost JavaScriptu, JQuery
  • Tvorbu REST API
  • Tvorbu responzivního designu se znalostí CSS preprocesorů (SASS, LESS,...)
  • Znalost práce s MySQL/MariaDB nebo jinou RDBMS

S čím se setkáš?

Zkušenosti jsou skvělá věc, díky nim přistupujeme velmi zodpovědně k analytice. Pro tebe, jako vývojáře, to má velký benefit, ke své práci totiž dostaneš pěkně připravenou specifikaci.

  • PHP 7, 8, OOP, MVC (primární znalost)
  • HTML5, CSS3, responzivní webdesign
  • VueJS/React, JQuery (sekundární znalost)
  • MySQL
  • Code quality tools, Git

Výhodou ti bude:

  • Znalost Yii2 frameworku
  • Zkušenost s InfluxDB
  • Znalost dalších programovacích jazyků a obecného přehledu ve vývoji webových aplikací
  • Znalost Reactu
  • Zkušenosti s psaním E2E testů (Cypress)

Co nabízíme

Fajnovou atmosféru s kolegy, kteří jsou dostatečně ambiciózní a rádi se baví. Dynamickou firemní kulturu a nové kanceláře v budově Visionary v Praze s vlastním pódiem připraveným na odborné eventy, nebo třeba filozofické večery. Hradecká kancelář má spíš rodinnější atmosféru a nepřekvapí tě tu během pátečního odpoledne třeba vodní dýmka.

  • Velký prostor pro rozvoj
  • Epesní teambuildingy a další firemní akce
  • Zajímavou práci pro známé společnosti
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Multisport kartu