DevOps Engineer – Junior

Obor: IT
Lokalita: Olbrachtova 2006/9, Praha 4
Druh úvazku: Plný úvazek | Částečný úvazek
Požadované vzdělání: Bc.
Zveřejněno: 18. 4. 2022

O společnosti

Jsme CTS Trade IT!

Dodáváme moderní SW řešení, které bankám pomáhá ve zprostředkování investic pro své zákazníky. V současnosti naše řešení užívají přední bankovní domy (Česká a Slovenská spořitelna – Erste Bank Group, Citibank, UniCredit Bank, Raiffeisenbank, ČSOB a další) a denně přes něj protečou transakce za stovky miliónů korun. Dále se nově věnujeme i vývoji na zakázku v oblasti investic.

Jsme moderní fintech, který se nebojí nových technologií a zároveň je umíme skloubit i s těmi osvědčenými.

Je nás lehce přes 60 a máme skvělý tým.
Chceš vědět více? Pošli nám CV na [email protected], přijď na kávu a poznej nás osobně! :)

Popis pozice

Chceš být u vývoje kritických systémů, které největší české a slovenské banky používají v oblasti prodeje, vypořádání a správy investičních produktů?

Aby mohla SW firma vytvářet a dodávat kvalitní SW pro své klienty, musí sama zavést spoustu SW, který ji to stabilně umožní. Každodenní prací DevOps Engineerů je takový SW vyvinout nebo vybrat, nainstalovat a zkonfigurovat. Dále se DevOps s Chief Technology Officerem podílí na definici procesů, které umožní developerům pracovat efektivně a s nízkým množstvím chyb.

Chceš se podílet na vývoji nových interních systémů, správě TeamCity, TeamFoundationServeru a automatizovat deploymenty do našich i klientských prostředí? Máš základní zkušenosti se skriptováním anebo programováním? Znáš základy operačních systémů a sítí? Pak jsi náš člověk!

Co Tě u nás čeká

Staneš se součástí rostoucího DevOps týmu, který získává stále více kompetencí v oblasti naší vývojové infrastruktury a automatizace vývojových procesů.

Na starosti budeš mít především:

  • Automatizaci interních vývojových procesů
  • Dohled a rozvoj naší CI\CD pipeline na TeamCity
  • Správu, deployment a provoz našich testovacích prostředí a automatizaci těchto činností
  • First-level support při řešení problémů v našich testovacích prostředích

  • Zkušenosti alespoň s některými z technologií, které používáme: C#, PowerShell, Git, MS SQL, IIS, TeamCity, TFS
  • Zkušenosti s administrací MS SQL nebo IIS jsou vítány
  • Chuť rozvíjet se v nové oblasti automatizace IT vývojových procesů (DevOps)

Co nabízíme

Především nabízíme rozmanitou práci ve fajn týmu, kde se všichni známe a tykáme si, protože nás je jen lehce přes 60. A rozhodně ti dáme šanci růst, rozvíjet se a posouvat se dál.

Dále pak:

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost pracovat na plný nebo částečný úvazek – min. však 80% úvazek (tj. min. 32 h/týden)
  • Možnost HPP nebo spolupráce na IČO
  • Podporu osobního rozvoje – přístup k e-learningovým zdrojům Pluralsight/Safari
  • Skvělou polohu přímo u stanice metra C - Budějovická
  • Moderní kanceláře s relax místností, fotbálkem, šipkami a dobrou kávou
  • Další firemní benefity (možnost využití online psychoterapie, občerstvení na pracovišti, stravenkový paušál, MultiSport karta, výuka AJ s rodilým mluvčím, výhodný firemní tarif, 5. týden dovolené, příspěvek na životní/penzijní připojištění a další)