.NET Web Developer

Obor: IT
Lokalita: Olbrachtova 2006/9, Praha 4
Druh úvazku: Plný úvazek
Požadované vzdělání: Bc.
Zveřejněno: 18. 4. 2022

O společnosti

Jsme CTS Trade IT!

Dodáváme moderní SW řešení, které bankám pomáhá ve zprostředkování investic pro své zákazníky. V současnosti naše řešení užívají přední bankovní domy (Česká a Slovenská spořitelna – Erste Bank Group, Citibank, UniCredit Bank, Raiffeisenbank, ČSOB a další) a denně přes něj protečou transakce za stovky miliónů korun. Dále se nově věnujeme i vývoji na zakázku v oblasti investic.

Jsme moderní fintech, který se nebojí nových technologií a zároveň je umíme skloubit i s těmi osvědčenými.

Je nás lehce přes 60 a máme skvělý tým.
Chceš vědět více? Pošli nám CV na [email protected], přijď na kávu a poznej nás osobně! :)

Popis pozice

Chceš se podílet na vývoji kritických systémů, které největší české a slovenské banky používají pro operování na kapitálových trzích? Chceš přispět k modernizaci světa investování - prodeje, vypořádání a správy investičních produktů, jako jsou podílové fondy, prémiová spoření, akcie, dluhopisy, zahraniční měny nebo úrokové sazby? Umíš programovat moderní aplikace na platformě .NET včetně webových aplikací?

Protože jsme na trhu více jak 15 let, tak víme, že se musíme neustále zdokonalovat. Snažíme se sledovat moderní trendy v IT a aplikovat je v naší firmě. Vítáme každého, kdo má chuť nám s tím pomoci.

Na čem budeš pracovat?

  • Budeš vyvíjet single-page webovou aplikaci postavenou na platformě ASP.NET Core, .NET Framework a JS knihovně React
  • Jde o vývoj aplikace pro pobočky bank, která se používá pro investiční bankovnictví (např. obchodování akcií, investice do fondů, sledování klientského portfolia)
  • Pracovat budeš s moderními technologiemi ASP.NET Core, MS SQL Server, TypeScript, React, GraphQL a další

Zejména chuť se stále něco nového učit a získané informace aplikovat v praxi. Důležitý je „problem solving“ přístup, schopnost diskuze s kolegy a elán dotahovat věci do konce (mít tah na branku).

Dále pak:

  • Znalost vývoje single-page webových aplikací na platformě .NET
  • Zkušenost s ASP.NET Core, MS SQL, JavaScriptem, TypeScriptem a ideálně Reactem
  • Výhodou je znalost GraphQL
  • Hodně nás potěší, pokud už máš zkušenost s vývojem pro bankovnictví

Co nabízíme

  • Fair přístup a skvělý tým, kde se všichni známe a tykáme si, protože je nás jen lehce přes 60!
  • Skvělou lokalitu přímo na metru Budějovická
  • Moderní kanceláře s bezva výhledem, relax místností, fotbálkem, šipkami a dobrou kávou
  • Ve světe investic je možnost se neustále učit něco nového a každý z kolegů je expertem pro určitou oblast systému
  • Podporu osobního rozvoje – přístup k e-learningovým zdrojům Pluralsight/Safari
  • A další firemní benefity (možnost využití online psychoterapie, občerstvení na pracovišti, stravenkový paušál, MultiSport karta, výuka AJ s rodilým mluvčím, výhodný firemní tarif, 5. týden dovolené, příspěvek na životní/penzijní připojištění a další)