iKariéra koordinátor

Obor: Podniková ekonomika a management

Délka úvazku: Plný úvazek

Lokalita: Ostrava

IAESTE VŠB - TU Ostrava nabízí studentům možnost se realizovat pomocí zahraničních praxí, personalistických projektů a práce na organizaci projektů.

Jsme mezinárodní organizace s více jak šedesátiletou tradicí. Působíme v 86 zemích světa. Naším hlavním posláním je zajišťování zahraničních stáží pro studenty technických vysokých škol. Celosvětově tak IAESTE přispívá k rozvoji odborných znalostí studentů, k porozumění mezi národy i k odstranění rozdílů v technické vyspělosti jednotlivých zemí. Pomáháme studentům k úspěšné cestě za kariérou a letním výměnným stážím do zahraničních firem.

Popis pozice

Nově vzniknutý projekt iKariéra.cz hledá svého Ostravského koordinátora.

Co požadujeme

Co nabízíme

Hledáme projektového managera pro vedení projektového týmu projektu Kariéra.cz. Tvojí úlohou bude komunikace se společnostmi, které se zapojí do tohoto projektu.

Benefity