TESTER ZDRAVOTNICKÝCH PŘÍSTROJŮ V R&D

Obor: Technologie a technika
Lokalita: Evropská 423/178, 160 00 Prague 6-Vokovice, Czechia
Druh úvazku: Plný úvazek
Požadované vzdělání: Střední škola

BTL Medical Technologies s.r.o. je mezinárodní výrobce nejmodernějších zdravotnických zařízení pro fyzioterapii, kardiologii a estetickou medicínu.

Jsme stabilní česká společnost s mezinárodním působením.

Zakládáme si na kvalitě a inovacích. Baví nás nejnovější technologie a každým naším produktem posouváme hranice možného.

Naše produkty pomáhají zvyšovat kvalitu života lidí na celém světě.

Popis pozice

Hledáme SW testera, který by rozšířil R&D tým zabývající se vývojem rehabilitačního přístroje. Přístroj bude pacientům po úrazech pomáhat postavit se znovu na nohy.

Jako součást vývojového týmu budeš pracovat na:

  • Testování softwaru, který běží samostatně v simulovaném prostředí na PC simulaci:
  • proklikávat obrazovky (přístroj má dotykovou obrazovku s grafickým interfacem),
  • zakládání pacientů,
  • změny parametrů atd.
  • Vymýšlet nové testovací postupy:
  • (spolu) vytvářet integrační testy přímo na přístroji: ovládání přístroje řídícím softwarem.
  • Přinášet nový pohled a nápady.

Co hledáme

Očekáváme od Tebe tyto dovednosti a zkušenosti:

  • SŠ/VŠ v technickém oboru a rozvinuté technické myšlení.
  • Mít představu, co znamená testovat software na přístroji.
  • Měl/la bys umět vytvářet testovací scénáře.
  • Pečlivý, analytický a zodpovědný přístup při plnění úkolů.
  • Schopnost samostatně řídit svoje úkoly.
  • Rozumíš anglicky na úrovni potřebné pro komunikaci a tvorbu technické dokumentace.

Co nabízíme

Co Ti můžeme nabídnout:

  • Být u zrodu nových technologií pro medicínu.
  • Vývoj zajímavých projektů od počáteční myšlenky až po sériovou výrobu.
  • Práci v malém týmu zaměřeném na produkt (bez open space).
  • Skvělé kolegy, se kterými práce bude zábavou a kteří Ti vždy poradí.
  • Flexibilní pracovní dobu a možnost home office.
  • Zvýhodněnou kartu Multisport či ActivePass.
  • Systém zaměstnaneckých benefitů.
  • Výbornou dopravní dostupnost (MHD, parkování pro zaměstnance).